To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na bezpłatne konsultacje
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Tarcza antykryzysowa czy zasłona dymna? A może nie tarcza, tylko kroplówka? Bez względu na to, jak oceniasz aktualne rozwiązania weź udział w bezpłatnych konsultacjach online z adwokatem Piotrem Łysko - poznaj prawne możliwości ochrony swojej firmy przed zbliżającym się kryzysem  i dowiedz się na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach tarczy antykryzysowej. W konsultacjach mogą uczestniczyć tylko mieszkańcy Raciborza.

Konsultacje odbędą się 7 kwietnia 2020 r. (wtorek). Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (skype, telefon, evenea live itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Konsultacje będą miały charakter indywidualny. 

Piotr Łysko, który poprowadzi konsultacje online to założyciel i partner w Kancelarii Prawnej HGL Legal, adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Jest aktywny w sferze medialnej - komentuje bieżące sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla "Rzeczpospolitej", TVN Turbo, TVP Katowice i innych mediów. Jest pełnomocnikiem w wielu procesach cywilnych oraz obrońcą w sprawach karnych. Odpowiada za obsługę klientów zagranicznych, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doświadczenie zdobywał z uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Jest także doktorantem prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego.

***
Tarcza antykryzysowa i prawne możliwości minimalizowania skutków nadchodzących trudności gospodarczych
data:
7 kwietnia 2020 r. | godz.: 9:00-17:00
prowadzenie: adwokat Piotr Łysko

Zobacz również:

szkolenia