To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kolacja Biznesowa Rejestracja na Kolację Biznesową

Kolacja Biznesowa

już niedostępne 89,00 zł -

Budowanie relacji biznesowych w 2022
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym


Stań po stronie wygranych przedsiębiorców. Twórz z nami społeczność PTGLiczba 30 miejsc dostępna w obniżonej cenie - 89 zł.

Każdy kto zarejestruje się do 28.02 otrzyma mailem darmowy EBOOK - Przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców. 20 kroków do sukcesu


Prelegent:

Goście Specjalni:

Wicemarszałek Województwa Lubelskiego
Zbigniew WOJCIECHOWSKI

Prawnik, działacz społeczny.

Pochodzi ze Swaryczowa (pow. zamojski). Urodził się w 1962 r. Studiował na Wydziale Prawa Kanonicznego i Świeckiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Przez cały okres studiów i po ich zakończeniu, aż do 1989 roku, działał w ruchu antykomunistycznym. Dwukrotnie był wiceprezydentem Lublina, wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Lublinie, posłem na Sejm RP VI kadencji. Inicjator i współtwórca wielu akcji społecznych i charytatywnych (m.in. Pomoc dla Wileńszczyzny, Pomoc dla Powodzian, Pielgrzymki Rodaków z Syberii, Kazachstanu i dawnych Kresów Rzeczpospolitej na Święta Wielkanocne Raz w Macierzy). Inicjator budowy pomników: Marszałka Józefa Piłsudskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, Ofiar Katynia oraz Wielkiego Głodu na Ukrainie. Intensywnie zabiegał o stworzenie w Lublinie Konsulatu Generalnego Ukrainy. Dwukrotnie uhonorowany tytułem doktora honoris causa za działalność na rzecz dialogu polsko-ukraińskiego. Członek wielu organizacji społecznych. Współtwórca Fundacji Wczesnego Wykrywania Raka. Były członek rad nadzorczych (m.in. Targów Lublin, Krajowego Funduszu Kapitałowego, Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce). Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Zainteresowania: historia Polski, tradycje ułańskie (posiada honorowy tytuł wachmistrza), zapalony żeglarz.V-ce Prezes Zarządu Grupy AZOTY Puławy

Adam LESIŃSKI

Adam Lesiński zasiadał w licznych radach nadzorczych, wcześniej również zastępca dyrektora ds. wsparcia operacyjnego Oddziału Zakładu Gazowniczego Warszawa w Polskiej Spółce Gazownictwa, obejmowął także stanowiska członka rady generalnej Związku Pracodawców Polskiego Towarzystwa Gospodarczego i członka zespołu ds. geodezji i budownictwa przy rzeczniku małych i średnich przedsiębiorstw.

Grupa Azoty ZA Puławy wchodzi w skład Grupy Azoty. Jej akcje notowane są na GPW od 2005 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 3,21 mld zł w 2020 r.

Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO, czy biel tytanowa mają również silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 10,52 mld zł w 2020 r.


Cele spotkania:

- spotkanie osobiste w gronie właścicieli firm z woj. lubelskiego 

- integracja środowiska i wymiana kontaktów biznesowych

- wzajemne wsparcie poprzez poznanie aktualnych potrzeb biznesowych

- zapoznanie się z zasadami funkcjonowania grup Polskiego Towarzystwa Gospodarczego


Korzyści ze spotkania:

 • poszerzenie własnej sieci kontaktów o nowe znajomości (nowe branże)
 • zwiększenie widoczności na lokalnym rynku
 • możliwość pozyskania nowych klientów, partnerów, dostawców, inwestorów lub podwykonawców
 • pozyskanie nowej wiedzy i inspiracji na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych
 • możliwość pozyskania nowych zamówień, zleceń i kontraktów 
 • możliwość transferu wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami (gotowe rozwiązania na zaistniałe problemy lub wyzwania)
 • dostęp do szerokiej bazy członków PTG z całej Polski
 • większa integracja z lokalnym środowiskiem biznesowym 
 • możliwość przedstawienia aktualnych barier branżowych i zainicjowanie zmian w tym zakresie
 • dostęp do szerokiej oferty szkoleń i webinarów przydatnych w rozwoju firmy 
 • współpraca z przedsiębiorcami ceniącymi te same wartości 

Wydarzenie odbędzie się w środę 9.03.2022 o 18.00 w Dworku Rajchertówka w Kazimierzu Dolnym. 

O szczegółach i zasadach współpracy w ramach Polskiego Towarzystwa Gospodarczego opowie Prezes Zarządu PTG Tomasz Janik.


Jeśli prowadzisz firmę w Lublinie lub okolicy i potrzebujesz dodatkowej wiedzy i kontaktów dla swojej firmy zapisz się na spotkanie!

Uczestnicy spotkania w ramach bonusu będą mogli dołączyć do zamkniętej lokalnej grupy Whatsapp służącej wzajemnemu wsparciu. Dzięki niej mają ze sobą kontakt non stop przez cały tydzień. 

Spotkanie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Miejsce:

Dworek Rajchertówka w Kazimierzu Dolnym


Rajchertówka jest położona w pięknej okolicy. Od kazimierskiego Rynku z renesansowymi kamieniczkami dzieli ją 15-minutowy spacer malowniczą drogą wzdłuż Wisły. Przytulne pokoje, piękny widok z okien, przyjazna obsługa zachęcają do wypoczynku. W ogrodzie można odzyskać siły w cieniu starych drzew, wsłuchać się w muzykę nadwiślańskiej przyrody, a także spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi przy grillu lub ognisku.


Menu

- Roladka z grilowanej cukini z fetą i rukolą 
- Krem z białych warzyw z czipsem z bekonu
- Dorsz zapiekany w sosie winno porowym podany z ryżem i mix sałat
- Panacotta
- Kawa, herbata, woda


Program wieczoru

18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 - Przywitanie Gości i Kolacja 
18.30 - Wystąpienie Prelegenta i Gości Specjalnych
19.15 - Sesja pytań od uczestników spotkania
19.30 - Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

-------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 200 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 300.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 40 miliardów złotych. W naszej społeczności są również Spółki Skarbu Państwa.

Jednym z najbliższych celów PTG jest wejście do Rady Dialogu Społecznego (dawna Komisja Trójstronna ds. Społeczno-Gospodarczych). Dzięki temu będziemy mieć większy wpływ na kształtowanie się prawa w Polsce, ponieważ w tej chwili jest za mało przedstawicieli ze strony przedsiębiorców w RDS. Spełnienie tych kryteriów jednocześnie napędza rozwój naszej organizacji. Jesteśmy też na etapie tworzenia struktur, tak aby mieć po 1 przedstawicielu w każdym powiecie w Polsce oraz aby organizować regularne, comiesięczne spotkania w dużych miastach.

Członków PTG na bieżąco informujemy o Kolacjach Biznesowych, Webinarach oraz innych inicjatywach podejmowanych przez PTG.

Agenda naszych spotkań jest zawsze stała, ale za każdym razem urozmaicona. Kolacje najczęściej organizujemy o godz. 18 lub 19 w dogodnej lokalizacji. Spotkanie najczęściej przebiega wg takiego programu:

Część 1 - to czas na kuluary, a więc okazja do poznania nowych osób i porozmawiania o tematach z poprzedniego spotkania.
Część 2 - przywitanie gości i kolacja integracyjna
Część 3 - prezentacja przewodnia (zapraszamy ciekawe osoby lub organizujemy szkolenie, które odpowiada na aktualne potrzeby i wyzwania firm)
Część 4 - czas na autoprezentacje (tu każdy mówi o tym czym się zajmuje i czego obecnie potrzebuje, jak można mu pomóc). Na tą część należy patrzeć szerzej tzn. że każda z osób przyprowadza de facto na to spotkanie bagaż swoich kontaktów, swoich znajomości, a badania pokazują, że średnio każdy z nas posiada około 150 takich relacji. Dlatego najwięcej rekomendacji i poleceń odbywa się między firmami członkowskimi, a znajomymi innych firm członkowskich.
Część 5 - kuluary, czyli czas aby porozmawiać na tematy poruszone w części prezentacji i rekomendacji


Wszystkie potrzeby z każdego spotkania zawsze są spisywane i publikowane Członkom i na zamkniętą grupę, tak aby potrzeby danego miasta były widziane przez inne regiony, w których działamy. My widzimy ich potrzeby, a oni nasze. Na uczestnictwo w Polskim Towarzystwie Gospodarczym należy patrzeć również jak na możliwość poszerzenia źródła poleceń dla swojej firmy.

Dla wielu osób tak naprawdę najważniejszą rzeczą w PTG jest możliwość spotkania się z przedsiębiorcami, czyli ludźmi, którzy przeżywają podobne problemy, mają podobne wyzwania, bo czasem nie ma z kim porozmawiać na ten temat w swoim otoczeniu. Ludzie cenią sobie bardzo możliwość regularnych spotkań w gronie właścicieli firm, bo wiedzą, że motywuje ich to do dalszego rozwoju. Uczą się od siebie nawzajem lub zapobiegają problemom.

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl
Link do opisu Członków Zarządu PTG:  https://iptg.pl/zarzad/

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

- Kiedy: 9 marca środa godz. 18.00

- Miejsce: Dworek Rajchertówka w Kazimierzu Dolnym, ul. Puławska 94

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówekKontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
tel. 509-38-48-58
[email protected]

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Kazimierz Dolny