WOMANIZE IT - RUSZ NA RYNEK PRACY W IT

28 Sierpnia 2023, 19:00 (Poniedziałek)

Online, platforma ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w webinarach
już niedostępne -

Zapraszamy do udziału w rozpoczętym przez Fundację Interizon projekcie - "WOMANIZE IT narzędzia wsparcia kobiet planujących karierę w branży IT". To projekt, którego celem jest poprawa pozycji kobiet na rynku IT poprzez minimalizowanie trudności, zwiększenie świadomości, motywację oraz wsparcie merytoryczne.

Aktualnie, wspólnie z Fundacją CODE:ME ruszamy z cyklem trzech webinarów merytorycznych przygotowujących do zmiany.


Plan webinarów

👉 28 sierpnia, 19:00

 Zmiana ścieżki na IT w 2023, a może nie warto?- Olga Huzarewicz

Bio: Programistka z 5 letnim doświadczeniem. Na codzień pracuje jako Fullstack developer (obecnie w Applause) główne technologie to Angular oraz Java (+ Spring), skończyła Informatykę w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej. W internecie, na profilu Przepis na IT na Instagramie (@przepis_na_it), skupia się na tłumaczeniu zagadnień związanych z IT jak najprostszym językiem, tak aby były zrozumiałe również dla osób nietechnicznych bądź dopiero zaczynających w branży. 


👉 29 sierpnia, 18:30

Poszukiwanie pracy i planowanie kariery okiem rekrutera IT - Kinga Kicińska

Bio: Rekruterka i trenerka szkoleń dla rekruterów w Bee Talents & Rocket Hive. Od 3 lat wspiera klientów w budowaniu zespołów IT, zwracając szczególną uwagę na Candidate Experience. W pracy poświęca sporo uwagi na budowanie strategii sourcingowych, aby skutecznie docierać do najlepszych specjalistów. 


👉 30 sierpnia, 19:00

Zawsze potrzebne techniczne kompetencje w rolach IT - Małgorzata Łyczywek (CODE:ME)

Bio: Head of Technology w fundacji CODE:ME, programistka, inżynier oprogramowania Wizards of The Coast. Na codzień pracuje jako backend developer, głównie z AWS i Node.js, jednak w swojej 9-letniej karierze zawodowej miała okazję zmieniać stos technologiczny kilkukrotnie. Jest przekonana, że języki programowania to narzędzia, którymi programista posługuje się w zależności od potrzeby. Od lat związana z inicjatywami dla kobiet w IT - PyCode, Django Girls, a obecnie koordynuje poznańską edycję girls.js.

Zobacz również:

szkolenia