13. Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie"

17 Września 2019, 09:00 (Wtorek) - 18 Września 2019, 16:10 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet jednorazowy
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy do wzięcia udziału w 13. Międzynarodowej Konferencji "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie", która odbędzie się w dniach 17-18 września 2019 r. w hotelu Airport Okęcie (ul. 17 Stycznia 24, Warszawa).

Konferencja poświęcona jest szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie. Adresatami wydarzenia są przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi wyniki najnowszych badań poświęconych bezpieczeństwu online, wyzwania w zakresie bezpieczeństwa internetowego, a także nowe pomysły w zakresie zastosowania nowych mediów i nowych technologii w procesie edukacji dzieci i młodzieży.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem - Fundacja Orange. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Connecting Europe Facility.

Więcej informacji o konferencji na stronie: saferinternet.pl/konferencja

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa