To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  14. KONGRES PRAWA BANKOWEGO I TECHNOLOGII FINANSOWYCH - uczestnictwo stacjonarne
już niedostępne -
  14. KONGRES PRAWA BANKOWEGO I TECHNOLOGII FINANSOWYCH - uczestnictwo zdalne
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych stanowi flagowy projekt tworzony przez Koło Naukowe Prawa Bankowego działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który cieszy się coraz większą popularnością i corocznie przyciąga najważniejsze osobistości ze środowisk prawno-biznesowych w Polsce. O randze wydarzenia świadczy zaangażowanie renomowanych polskich oraz zagranicznych kancelarii, banków, instytucji finansowych, a także Komisji Nadzoru Finansowego. To właśnie wystąpienie przewodniczącego KNF, prof. Jacka Jastrzębskiego, otworzy tegoroczną konferencję.

Kongres, jako ogólnopolska konferencja, organizowana jest w całości przez studentów, którzy za cel postawili sobie promocję aktualnych zagadnień i omawianie wyzwań rynku finansowego w Polsce i Europie. Swoją ideę realizują poprzez stworzenie przestrzeni do dyskusji dla charyzmatycznych przedstawicieli nauk prawniczych i biznesu. Kongres, oprócz walorów merytorycznych, stanowi niepowtarzalną okazję do nawiązania zawodowych znajomości podczas przerw między merytorycznymi punktami programu. Oprócz ekspertów i uczestników, w Kongresie wezmą udział rekruterzy. Będzie to świetna okazja do poznania oferty praktyk w wiodących kancelariach prawnych.

Tegoroczne wydarzenie stanowić będzie już czternastą edycją Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych. Odbywać się będzie w samym centrum Warszawy przy ul. Dobrej 55. Dla uczestników spoza Warszawy przewidujemy transmisję online.

Podczas kongresu spotkamy się z wieloma ekspertami zarówno ze świata nauki, jak i biznesu. W tym roku specjaliści zabiorą głos w temacie:

- Możliwości kredytowych polskich banków w dobie kryzysu,

- Cyfrowego bezpieczeństwa - rozporządzenie DORA i dyrektywa NIS2,

- Wykluczenia finansowego w dobie cyfryzacji bankowości,

- Nowych regulacji rynku pożyczek,

- MICA i DLT Pilot - nowych rozporządzeń dla rynków kryptoaktywów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obserwowania stron Kongresu na portalach LinkedIn oraz Facebook, na których będą pojawiać się szczegółowe informacje dotyczące naszego wydarzenia. Udział w Kongresie jest w całości bezpłatny. Przewidywany jest także poczęstunek dla uczestników wydarzenia.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa