Podstawy fundraisingu dla NGO - Lubicz

17 Czerwca 2023, 09:00-13:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik szkolenia
już niedostępne -

Przygotowaliśmy program szkoleniowy skierowany do osób zaczynających drogę w świecie pozyskiwania funduszy. W trakcie szkolenia nauczymy Cię jak pozyskiwać fundusze od firm i darczyńców indywidualnych oraz jak dokonać konwersji na darczyńcę stałego. Dodatkowo zyskasz zestaw narzędzi potrzebnych do Twojej pracy!


Organizatorem szkolenia jest Polski Fundusz FundraisingowyProgram szkolenia: Fundraiser NGO

1. Fundraising - czym to się je?

2. Podstawowe mechanizmy psychologiczne

3. Ambitne cele - realne rozwiązania

4. "Skrzynka z narzędziami"

5. Carpe diem! - Zasada każdego dnia

Szkolenia odbywają się w formie warsztatowej przy maksymalnym nacisku na praktyczny aspekt zajęć. Już następnego dnia po szkoleniu macie możliwość zwiększyć wpływy z tytułu darowizn dla Waszej organizacji!


Polski Fundusz Fundraisingowy jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.04/00177/2021


Szkolenie poprowadzi: Krzysztof Duda


Krzysztof Duda - od 10 lat aktywnie działa w organizacjach pozarządowych gdzie zdobywał doświadczenie w zarządzaniu zespołem, koordynacji projektów oraz pozyskiwaniu funduszy na działalność bieżącą i projektową. Obecnie jako trener i prezes Polskiego Funduszu Fundraisingowego wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem małe i średnie organizacje pozarządowe. Krzysztof wychodzi poza standardowe ramy szkoleniowe i skupia swoją uwagę na elementach praktycznych pozwalających od pierwszej chwili pozyskiwać pieniądze dla Twojej organizacji. Prywatnie pasjonat wschodnich sztuk walki i trener karate tradycyjnego.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Złotoria