To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Algorytm a dizajn
już niedostępne -

Warsztat projektanta na przestrzeni ostatnich lat uległ znaczącej zmianie. Takie pojęcia jak projektowanie parametryczne czy druk 3d stają się codziennym narzędziem projektanta. To o nich będzie mogli usłyszeć podczas pierwszej, wykładowej części spotkania - Dominika Janicka opowie o projektowaniu parametrycznym, a Mateusz Pawlik z Cabiomede przedstawi możliwościach druku 3d. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć drukarkę Ultimaker 3 podczas pracy.

Na drugie części spotkania - warsztatach - przyjrzymy się bliżej jednemu z tych zagadnień - projektowaniu parametrycznemu. Zastanowimy się w jakim stopniu algorytmy mogą nas wyręczyć w pracy projektowej oraz spróbujemy stworzyć własny algorytm ("kod") pozwalający na wygenerowanie wazy oraz wieżowca.

---
Ważne informacje:
1. Każdy z uczestników powinien przynieść swój laptop z zainstalowaną najnowszą wersją próbną Rhinoceros 6 (https://www.rhino3d.com/download)
2. Warsztaty odbędą się na poziomie początkującym i nie wymagają posiadania szczegółowej wiedzy. Adresowane są do osób zainteresowanych tematem - nie trzeba być projektantem.

Partnerem wydarzenia jest CABIOMEDE Vet & CABIOMEDE Sport.

---
Prowadzący: Dominika Janicka (Instytut Dizajnu w Kielcach) & Mateusz Pawlik (CABIOMEDE Vet & CABIOMEDE Sport)
Wstęp bezpłatny
Ilość miejsc: 10
Zapisy: 09.12.19 godz. 12:00 (link evenea)

---
Mateusz Pawlik - Cabiomede, Inżynier Biomedyczny, współzałożyciel firmy zajmującej się świadczeniem usług badawczo-rozwojowych dla firm z branży weterynaryjnej, medycznej oraz sportowej. W swojej pracy wykorzystuje projektowanie inżynierskie, analizy numeryczne oraz technologie szybkiego prototypowania.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kielce