To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bilety
już niedostępne -

Konferencja Giełdowych Cyników "Cynics"
Data: 7-8 września (dwudniowa)

Rejestracja od 10.40, Start sobota 11.

Wejściówka: 100zł  - na pokrycie kosztów przy wejściu. Nie będzie nagrań.

Lokalizacja (sala ma 100 osób): https://www.google.com/maps?q=lingwistyczna+szko%C...


Prelegenci i ich tematy:

Rafał Skrzypczyk - "kilkanaście schematów wypracowanych w ciągu 15 lat praktyki oparte o trzy elementy: info (przyszle/przeszle), AT, kontekst."

Tomasz Augustynowicz - "Pozycjonowanie na rynkach indeksów , akcji i towarów na jesień 2019 & wiosnę 2020."

Bogusz Kasowski - "Sezonowość Daily i Weekly z uwzględnieniem warsztatu analitycznego."

Maksymilian Bączkowski - "Strategia PSV - Pivot, sekwencja, wolumen."

Michał Tys - "Wykorzystanie Data Science (Data Analytics & Machine Learning) w analizie technicznej (formacja B&B) i fundamentalnej (Arabica coffee)"

Przemek Staniszewski i Chris Abramowicz 
"Jak nie dać się zrobić w bambuko inwestując long-term przy użyciu AF?"

Mateusz Marcinkiewicz - "Podejście do Inwestowania: Inwestor Prywatny, Fundusz Inwestycyjny, Prywatny Butik Inwestycyjny".

Emini Trader - "Podstawy Wolumenu i Footprinta."


Patron medialny konferencji: Comparic24.tv


Za jakiś czas wrzucę aktualizacje z godzinami itd ;). Wydarzenie ma charakter informacyjny dla organizatora , przelegentów i uczestników.

Organizator zastrzega sobie możliwość niewpuszczenia pewnych osób — dotyczy to tylko i wyłącznie: IBeków, Szkoleniowców i pracowników sprzedaży firm brokersko-"inwestycyjnych. 

A i ważna uwaga - jak wiecie że przyjedziecie, zarejestrujcie się. W razie nadmiaru chętnych (sala jest dość małą), to będę w pierwszej kolejności wpuszczał osoby które się zarejestrowały.


Wstępny plan konferencji, godziny poszczególnych wykładów mogą się jeszcze zmienić.Często zadawane pytania FAQ:

Gdzie i jak mogę zapłacić za bilety?
- Zrzutkę na salę będę pobierał przy wejściu w sobotę- tuż przed i na początku konferencji. Miejcie odliczone równo 100zł, bo kart nie przyjmuję.

Czy mogę przyjść na wykłady bez rejestracji?
- Nie polecam takiego rozwiązania, jeśli przyjdzie więcej osób niż wielkość sali ~100osób, to wpuszczę TYLKO osoby, które się zarejestrowały. Miejsc i wielkości sali cudownie wam nie rozmnożę.

Jeszcze nie wiem, czy będę, rejestrować się? Będziesz miał dodatkowe bilety?
- Nie takiej opcji nie przewiduję i raczej dodatkowych biletów mieć nie będę, chyba, że ktoś się wycofa. Możliwe, że po 1 dniu część osób nie przyjdzie w niedzielę, ale to jest zjawisko nieprzewidywalne.
 - Czy się rejestrować jak nie wiesz, czy będziesz? Ja bym jednak odpuścił, możliwe, że w ostatnie dni jeszcze jakieś miejsca będą, a nie będziesz blokował miejsca osobom, które są zdecydowane, by przyjechać.

Czy mogę przyjść np. po południu lub dopiero następnego dnia?
- Jasne, tylko proszę daj mi o tym wcześniej znać. Bo nie chcę, abyś musiał stać, bo ktoś inny ci zajął miejsce :)

O co chodzi z tym zakazem wejścia dla ibeków?
- Chodzi o to, że często szukali oni jeleni na naszych grupach, nie podchodzili fair do adminów, sami robili swoje plany sprzedażowe na pracy innych osób, a na koniec pluły za plecami na adminów. Dodatkowo nie chcemy robić spendu naganiaczy, tylko chcemy konkretnej wiedzy i fajnych ludzi, z którymi spędzimy fajne weekend. Mam nadzieję, że uszanujecie moją prośbę.

Chcę wejść za darmo, można?
- Nie za darmo wejdą tylko prelegenci, zniżkę też dostanie kilku licealistów, którzy pomogą nam bezpośrednio przy organizacji eventu. Zresztą skoro tak "wysoka kwota", to spróbuj w Warszawie pobawić się jeden wieczór za taką kwotę, szybko przekonasz się, czy to dużo ;)

Dlaczego nie nagrywasz, skoro każdy to robi?
- Powody są dwa. Pierwszy — część prelegentów będzie mówiła niepopularne opinie bądź dawała wyniki swoich badań. Dlatego nie chcę by ktoś z powodu dania wykładu miał potem nieprzyjemności. Po drugie frekwencja, nie wiem, czy wiecie, ale nagrywanie zmniejsza frekwencję o ponad połowę, a wiele osób przyjeżdża po prostu pogadać o giełdzie, bo nie ma z kim w swoim otoczeniu. Więc nie będę zabijał tych dwóch ważnych rzeczy ;)

Skoro nie nagrasz, to może chociaż wyślesz prezentację?
- Tak postaram się wysłać prezentację albo krótką notkę, na które czynniki każdy z prelegentów każe zwrócić uwagę. Będzie to dostępne tylko dla uczestników konferencji

Gdzie jest zlokalizowana ta szkoła?
- Jest to w dość znanym centrum handlowym CH Atrum Reduta, na drugim piętrze. Blisko dworca zachodniego, około 20minut spokojnym spacerem.

https://www.google.com/maps/place/Linguistic+School/@52.212971,20.9489652,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4719335ba133a5db:0xda289542b8e7f6da!8m2!3d52.212971!4d20.9511539

Dojechać tam można też WKD - warszawa reduta ordona oraz autobusami na przystanek Berestecka 127,158,178,187,191,517,717. Dla tych o jadą autem, musicie wjechać DK 7 w stronę centrum. 
Samo wejście do szkoły jest zlokalizowane koło Empiku. Jak dokładnie tam wejść, to wam nie powiem, bo jeszcze tam nie byłem. W razie co zostawiam numer na recepcję atrium i LSW.

228239400  228865012

Czy będzie after?- Tak będzie after i be4, ale nie wiem jeszcze gdzie. Dam znać na konferencji, a potem na facebookach.

after wstępnie będzie na grójeckiej 118 po 21 w ogródku piwnym gdzie jest besiadowo i pochwała niekonsekwencji

be4 raczej nie bedzie, ew w piątek możemy się załapać w tym samym miesjcu po 22 - 513-623-138


Chris, pogadamy o tym na konferencji.....
Nie polecam tego. Podczas konferencji będę zbyt zajęty bieżączką organizacyjną, aby zastanawiać się nad takimi sprawami, wiem, że to nie jest miłe, ale niestety tak to wygląda, stąd też dam jedynie bardzo krótki wykład...
Jeśli chcesz o czymś pogadać, to polecam się łapać na be4 lub afterze, gdzie to będzie napiszę na fb. Poważniejszymi sprawami giełdowymi będę się zajmował dopiero po 10 września, więc jeśli to dotyczy tej materii, to zgłoś się po tej dacie.

O co chodzi z zapisem "godziny poszczególnych wykładów mogą się jeszcze zmienić" ?
- O to, że współorganizowałem kilka konferencji i wiem, jak bardzo potrafią się poprzesuwać poszczególne wykłady. Wiem, że chcielibyście sztywnych godzin, ale niestety tak się nie da, a nie mam 10k na hostessy, aby was ładnie za rączkę prowadziły na poszczególne wykłady ;)

Miał być panel prelegentów, ale go nie ma, co z nim się stało?
- Postanowiłem dać więcej czasu pregentom na ich własne faq. Jeśli w niedzielę, okaże się, że jest trochę czasu, to może to wcisnę. z tymi, co to zostało.

Chcę wam pomóc, co mogę zrobić? -W sumie nie za wiele już zostało do roboty . Możesz po prostu wrzucić info o konferencji na swoje kanały komunikacyjne bądź zaprosić swoich znajomych do naszych grup na fb/profili.. Ew pomóc mi przy badaniu złotówki lub któremuś z prelegentów przy ich tematach statystycznych, ale o tym gadaj z nami na priv.
Na przyszłość powiem, że z konferencjami jest tak, że każdy chce, aby one były, ale praktycznie nie ma ludzi do pomocy w ich zrobieniu, zwłaszcza na miejscu Podobnie ze sprawdzianem różnych strategii inwestycyjnych, filozofów i mędrców spekulacji nie brakuje, a jak trzeba spisać manualnie jakąś zależność czy ogarnąć prosty kod który to sprawdzi to zostaje garstka osób. Happens ;) Jeśli masz chęci i nadmiar czasu pisz, coś ci wymyślę.


Zobacz również:

konferencje Trading wydarzenia Warszawa