To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kraków DtB Sustainability Meetings
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Kraków DtB Sustainability Meetings: EconoMY. Jak WSPÓŁtworzyć zrównoważony biznes?

Podczas wydarzenia dowiesz się, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą skorzystać z nowych form współpracy i partnerstwa z różnymi interesariuszami oraz jak dbałość o ich potrzeby oraz trwałe relacje mogą wpływać na rozwój firm czy osiągnięcie wspólnych, zrównoważonych celów. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia w Krakowie w przestrzeni HEVRE, na piętrze +1. Drzwi otwarte będą od godziny 17:30.

Łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo. Analogicznie siła zrównoważonego biznesu zależy od siły jego relacji z interesariuszami. Dotyczy to zarówno odbiorców, konkurencji, pracowników, dostawców, wytwórców, jak i przedstawicieli pierwszego oraz trzeciego sektora.

Ekonomia interesariuszy (ang. stakeholders economy) to podejście, którego celem jest tworzenie długoterminowych i trwałych korzyści dla wszystkich interesariuszy, w tym pracowników, klientów i całych społeczności, a także środowiska, przy jednoczesnym generowaniu zwrotów finansowych dla inwestorów. Dzięki długofalowej współpracy firmy mogą poprawić swój wizerunek, przyciągnąć klientów, utalentowanych pracowników oraz budować model biznesowy odporny na gospodarcze, społeczne oraz środowiskowe wyzwania współczesności.

Program wydarzenia obejmuje studia przypadku firm Smogathon oraz Fixit i prezentację Karoliny Harazim. Analiza tych przykładów rozpocznie dyskusję z udziałem publiczności, w której wezmą udział: Karolina Harazim (tak, nie, nie wiem), Maciej Ryś (Founder of Smogathon) i Mariusz Ryło (CEO Fixit SA).

DtB Meetings jest częścią głównego wydarzenia Design talks Business Sustainability Summit, które odbędzie się w ramach festiwalu Gdynia Design Days.

Zapisz się i spotkaj się z nami w Krakowie! 

kiedy? 26.04.2023, start godz. 18:00 (otwarcie drzwi 17:30)
gdzie? HEVRE, Beera Meiselsa 18, 31-058 Kraków
wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

agenda:
17:30-18:00 Drzwi otwarte - animowany networking
18:05-18:45 Prezentacje. Studia przypadku
18:45-19:20 Moderowana dyskusja panelowa
19:20-20:00 Animowany networking
Po godzinie 20:00 startuje DJ Set.

organizatorzy: Gdynia | PPNT Gdynia | Centrum Designu | Change Pilots 

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Kraków