21- dni Mindfulness (Karo Tashi)

20 Stycznia 2020, 20:30 (Poniedziałek)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  udział w 21 dni Mindfulness
już niedostępne 200,00 zł -

Rozpocznij 2020 w wyjątkowy sposób, podejmując wyzwanie regularnej praktyki Medytacji Midnfulness.

Rozwinięcie nowego nawyku nie jest proste dlatego w tym programie przez pierwsze 21 dni będę Cię osobiście dopingować!

Takie zmiany warto dobrze zaplanować, by osiągnąć sukces. Wystartuj w nową dekadę ze świeża i życzliwą perspektywą na siebie i otaczający Cię świat. Program '21 dni z Mindfulness' jest dopełnieniem do wiedzy i ćwiczeń zawartych w video kursie ''Podstawy Medytacji Mindfulness''.

Kurs Video produkcji Hakuj Zdrowie jest skarbnicą wiedzy i da Ci solidne podstawy zarówno na początku wdrażania praktyki, jak i w pogłębianiu dotychczasowej praktyki medytacyjnej. Dodatkowy program "21 dni z Mindfulness" da Ci motywacje do codziennych ćwiczeń. Strona kurs video TUTAJ

Kupując kurs Video - ''Podstawy Medytacji Mindfulness'' w zestawie z programem motywacyjnym "21 dni z Mindfulness" skorzystaj z ceny promocyjnej*.

1) wykup program 21-dni Mindfulness.
2) w ciągu 24h dostaniesz na maila, kod rabatowy na wykupienie  kurs Video (oszczędzasz 40 zł)*.

W ramach programu "21- dni z Mindfulness" otrzymasz:

  • cztery spotkania na żywo (webinary, dostęp do nagrań przez 5 tyg). Poniedziałki o 20:30-21:30 (strefa czasowa CET Warszawa)
  • każdego dnia (21 dni) otrzymujesz na maila inspiracje i porady dla refleksji oraz wzmocnienia Twojego noworocznego postanowienia.

Podejdź do tego wydania na luzie, ale z sercem, bez przyciskania się że musisz. Ważna jest Twoja życzliwa dla Ciebie intencja i to, że chcesz dla siebie samego rozwinąć nowy nawyk w 2020. Niech to będzie rok pozytywnych przemian i życzliwości!


Autorka programu "21 dni Mindfulness + kursu video Podstawy Medytacji Mindfulness":

Karo Tashi  z wykształcenia psychologiem, z pasji eksploratorem umysłu.  Ukończyłam dwie szkoły medytacji i miałam szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody Medytacji Mindfulness czyli trening Uważnej Obecności.

Każdy dzień zaczynam medytacja, jeżdżę regularnie na restrykcyjne odosobnienia. Po ukończeniu dyplomu z Psychologi w Edynburgu (Szkocja) ponad 9 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy.

Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Opinie klientów:

"Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie Mindfulness u Karo. Polecam ją jako nauczycielkę kompetentną, ale przede wszystkim autentyczną. Z niecierpliwością czekam na grudzień i kurs Dojrzewalnia Mindfulness ! Wyczuwam mega ekscytujący proces w swoim życiu

- Wanda Biala,(Psychoterapeutka)


''Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!''

- Marta Trojanowska, (lektor języka Japońskiego na UW, praktyk medytacji od 20 lat).

Karo to rewelacyjna trenerka Medytacji Mindfulness. Warsztaty z nią są pełne akceptacji dla tego kim jesteśmy i z czym przychodz nie musimy już udawać dzielnych i dających sobie radę ze wszystkim, samo przebywanie w jej towarzystwie jest kojące.''

- Ewelina Kania (fografka i podróżniczka)
Zobacz również:

szkolenia