AWS - wszystko co musisz wiedzieć

11 września 2019, 16:00-18:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wydarzenie jest integralną częścią konferencji BBDays4IT

Organizator wydarzenia:

Capsilon - innowacyjna firma, która od 15 lat transformuje rynek kredytów hipotecznych w USA. Dzięki zaawansowanej technologii tworzone oprogramowanie umożliwia szybsze podejmowanie właściwych decyzji na każdym etapie udzielania pożyczki.
Oddział w Bielsko-Biała liczący ponad 50 światowej klasy inżynierów jest odpowiedzialny za dostarczanie innowacyjnej platformy nowej generacji, która umożliwia klientom płynną automatyzację procesów biznesowych.
Nowoczesne podejście do budowania w pełni funkcjonalnych, zwinnych, autonomicznych zespołów sprawia, że praca to przyjemność a nowoczesna architektura mikroserwisów oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi i technologii takich jak Spring Boot, Cassandra, Kubernetes, AWS, Ansible, Angular, pozwala na dostarczenie skalowalnych i niezawodnych rozwiązań.

Opis:

Amazon jest pionierem technologii "publicznej chmury", która całkowicie zmieniła sposób w jaki myślimy o współczesnym IT. Dziesięć lat temu można było jeszcze traktować AWS w ramach ciekawostki - dzisiaj niemal każda większa firma polega na usługach dostępnych w chmurze publicznej. Zastanawiasz się w jaki sposób AWS praktycznie zdominował rynek? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób nowoczesne firmy korzystają z serwisów AWS? Chcesz nauczyć się jak odnaleźć się w świecie IT zdominowanym przez AWS? Zapraszamy do bielskiego biura firmy Capsilon na ciekawą dyskusję przy pizzy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bielsko-Biała