Dobre praktyki organizacji na rzecz Uchodźców

28 Kwietnia 2022, 12:00-13:30 (Czwartek)

ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  rejestracja uczestnika
już niedostępne -

Klub CSR-owców - 10.spotkanie
Co robimy na rzecz uchodźców? Jakie są dobre praktyki? Jak można zaangażować pracowników i partnerów? Czy mamy przetestowane metody współpracy? Jak uniknąć błędów?

Na kolejnym spotkaniu Klubu CSR-owców opowiemy o projekcie Domu Matki z Ukrainy i spróbujemy wzajemnie zainspirować się naszymi doświadczeniami. Krótkie spotkanie w sprawdzonej formule klubowej.

O Klubie CSR-owców
Klub powstał na początku 2021 roku. Klub adresowany jest do pracowników 3 sektorów, głównie specjalistów ds. odpowiedzialnego biznesu, ale też innych osób wykorzystujących w swojej pracy założenia zrównoważonego rozwoju.

Gość specjalny:
Agnieszka Krajnik, Provident Polska
Koordynator ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa. i employer brandingu. W Providencie pracuje od 2006 r. Jest odpowiedzialna za koordynację projektu wolontariatu pracowniczego Tak! Pomagam oraz współpracę z Fundacją Zaczytani,org i społecznym start-upem Dotlenieni.org Jest współautorką firmowego Raportu Zrównoważonego Rozwoju. Pomysłodawcą programów z zakresu employer brandingu m.in. Kultura dzielenia się wiedzą - obejmującego współpracę ze środowiskiem akademickim, Pasjonaci Providenta dla firmowych ludzi z pasją oraz Less waste projektu promującego postawy ekologiczne, a także Dbamy nie tylko o mamy adresowanego do rodziców. Agnieszka pełni także funkcję Rzecznika ds. Etyki. Ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi i mediami.


Zobacz również:

szkolenia CSR Pomoc Humanitarna Warsztaty Zrównoważony rozwój