5. spotkanie Klubu CSR-owców

24 Czerwca 2021, 11:30-13:00 (Czwartek)

platforma ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla Klubowicza
już niedostępne 49,00 zł -

Ekonomia współdzielenia to temat główny kolejnego spotkania CSR-owców.
Czy Sharing is caring jest tylko nośnym hasłem czy niesie za sobą głębszą treść? Czy prawdziwą jest teza, że "sharing economy" to nie wizja bezinteresownego dzielenia się, ale przede wszystkim zaspokojenie potrzeb, dzięki którym obie strony odnoszą wzajemne korzyści?

Krótkie, ale bardzo inspiracyjne spotkanie w sprawdzonej formule klubowej.

Gość specjalny:
Dorota Patejko - Dyrektorka ds. Komunikacji i CSR, Auchan Retail Polska
W Auchan Retail Polska pracuje od 1998 roku, od 2002 zajmuje się komunikacją, a od 2008 również obszarem CSR. Ponadto animuje program akcjonariatu pracowniczego wśród współpracowników Auchan, jest również Sekretarzem Rady Etyki w Auchan od 2008 roku. Uczestniczy również w pracach korporacyjnych komitetów Komunikacji oraz CSR na poziomie międzynarodowym. Jest również Przedstawicielem Fundacji Auchan na rzecz młodzieży w Polsce i członkiem Rady Administracyjnej Fundacji Auchan we Francji.

O prowadzących:
Joanna Skałuba
- prezes zarządu Fundacji CSR Res Severa (www.ressevera.pl), od 20 lat prowadzi działania związane z PR. Pierwsze działania związane z CSR i zrównoważonym rozwojem podjęła w lipcu 2009 roku (podczas pracy w korporacji), co spowodowało powołanie zespołu ds. społecznej odpowiedzialności w grupie kapitałowej. Uczestniczyła jako doradca CSR mogącą świadczyć usługi doradcze w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu dla małych i średnich przedsiębiorców w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. W 2018 r. za swoją pracę wolontariacką i upowszechnienie Agendy 2030 otrzymała nagrodę "Człowiek Wiedzy i doświadczenia" przyznawaną przez Koalicję Prezesi-Wolontariusze (obecnie Liderzy Pro Bono). W 2019 roku otrzymała nagrodę "Człowieka, który zmienia biznes" przyznawaną przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Pomysłodawca i producent Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów www.17celow.pl
Aldona Kłobska
- wolontariusz Fundacji CSR Res Severa, CSR spiker, współtwórca i producent Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów. Jest profesjonalnym trenerem w biznesie, coachem, facylitatorem i konsultantem - łączenie tych ról i płynne przechodzenie pozwala jej wspierać organizację. Szczególnie specjalizuje się w rozwijaniu przywództwa, komunikacji oraz sprzedaży. Prowadzi firmę Lokomotywacja (www.lokomotywacja.pl), której głównym hasłem jest "polubisz poniedziałki". Współprowadzi pracownię rozwoju i terapii Proarche www.proarche.pl.


Zobacz również:

szkolenia