To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja Early Bird
już niedostępne 2 583,00 zł -
  Bilet normalny
już niedostępne 3 198,00 zł -

Jeśli chcesz przewodzić i tworzyć pozytywne zmiany poprzez budowanie pełnych szacunku i skutecznych relacji w miejscu pracy, dołącz do nas!
Obiecujemy!
Dostarczymy Ci systemy i narzędzia do realizacji Twoich pragnień.
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Podczas opracowanych przez Jane Nelsen i Dinę Emser warsztatów dowiesz się, w jaki sposób wspierać zespoły, managerów i organizacje w tworzeniu kultury wzajemnego szacunku w miejscu pracy. Program kładzie nacisk na działania empiryczne oparte na zasadach Pozytywnej Dyscypliny i Psychologii Adlerowskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że pracownicy zasługują na spędzenie swojego życia zawodowego w pełnych szacunku, opartych na współpracy i produktywnych organizacjach i chcą wspierać w tworzeniu takich miejsc w Polsce.

Te empiryczne warsztaty certyfikacyjne obejmują następujące zagadnienia:
👉 tworzenie kultury szacunku, wzajemnego zrozumienia i wsparcia,
👉 poprawienie relacji w zespole poprzez zastosowanie holistycznego modelu Psychologii Adleriana,
👉 techniki zespołowego rozwiązywania problemów,
👉 prywatna logika ludzi i jej wpływ na obecne przekonania i zachowania,
👉 prowadzenie efektywnych i twórczych spotkań zespołu,
👉 trening wzmacniających i zachęcających metod komunikacji, które promują pełne szacunku i produktywne środowisko pracy,
👉 trening kompetencji przywódczych.

W ramach warsztatów otrzymasz 52(!) narzędzia do pracy nad rozwojem stylu zarządzania i współpracy opartej na metodzie Empowering People in the Workplace | Positive Discipline Way oraz gotowe scenariusze do pracy z grupami w postaci:
👉 podręcznika dla Facylitatora,
👉 zeszytu ćwiczeń dla uczestnika,
👉 52 kart narzędzi.

🗓 ORGANIZACJA WARSZTATÓW
Spotykamy się online na 6 sesjach/spotkaniach online, trwających każda 3h zegarowe, w godzinach 17:00-20:00 w poniższych terminach:
- 22 listopada (wtorek)
- 24 listopada (czwartek)
- 29 listopada (wtorek)
- 1 grudnia (czwartek)
- 6 grudnia (wtorek)
- 8 grudnia (czwartek)
Wszystkie spotkania odbędą się na platformie zoom.

👩🏫 TRENERKA

Magdalena Kamińska jest konsultantem strategicznym - ekspertem w obszarze przywództwa i sprzedaży.
Jest pierwszym i jedynym w Polsce Trenerem metody Empowering People in the Workplace / Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie, prekursorką zarządzania w nurcie "H2H / "Human to Human" - prowadzi certyfikacje organizacji w obu obszarach.
Jest superwizorem w biznesie i edukacji, coachem (akredytacja PCC ICF) i coachem kryzysowym, dyplomowanym trenerem biznesu, certyfikowanym trenerem Points of You®, masterem Reiss Motivation Profile, nauczycielem akademickim - wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, oraz opiekunem specjalizacji "Coaching i mentoring" na tej uczelni.
Ma za sobą lata budowania efektywnych zespołów sprzedażowych na terenie całej Polski, tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, programów mentoringu i procesów superwizji.

Zapraszam z całego serca!
Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności Facylitatorów i zmieniaj kulturę organizacyjną w firmach w Polsce i na świecie.

Zobacz również:

szkolenia