Wieczór Be the Change #29

9 Marca 2021, 18:00-20:00 (Wtorek)

online,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na wydarzenie 29Be the Change i networking
9 Marca 2021, 18:00

***

Nasze historie i doświadczenia niosą za sobą wielką moc! Mogą inspirować i motywować do działania, budować przestrzeń do dialogu, dawać poczucie wspólnoty i otwierać oczy na nowe perspektywy. Be the change to format stworzony z myślą o każdej z nas, dający możliwość dzielenia się i wzajemnego wsparcia.

Dzień kobiet to w duchu naszych działań szczególna okoliczność, od lat kładziemy nacisk na wsparcie kobiet w biznesie i nie tylko. Z tej okazji zapraszamy Cię na 29. sesję Be the Change! Będziesz miała okazję wysłuchać niezwykłych historii o tym jak zmiany wpływają na nasze życie i mimo trudności mogą nas uskrzydlać i dawać siłę do działania. Poznaj opowieści kobiet, które nadały swojemu życiu nowy kierunek i dzięki wyborom, których dokonały odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

***


W czasie sesji #29 Be the change, która odbędzie się 9 marca wystąpi:


  Zofia Szawernowska


Psycholog sportu, trenerka, 3xMistrzyni Świata i 6xEuropy w Brazylijskim Jiu Jitsu i Grapplingu.


***


  Patrycja Strzelecka


Współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem: mKsiegowosc.pl i wirtualnego dyrektora finansowego.

Poprzednio dyrektorka zarządzająca w Extor SA, wdrożyła do obsługi w modelu outsourcingowym ponad 400 firm z kapitałem zagranicznym osiągając co roku dwucyfrowy poziom wzrostu obrotów. Odpowiedzialna za innowacyjne rozwiązania, zwiększające efektywność procesów. Zarządzane przez nią firmy kilkukrotnie były nagradzane min. certyfikatem Outsourcing Star i Firma Przyjazna Klientowi.

***


Scenariusz spotkania:

online, Facebook:

godz. 18.00 - przywitanie gości przez Dorotę Czekaj, prezeskę Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

godz. 18.00 - 19.00 - sesja #29Be the change

online, platforma ZOOM:

godz. 19.00 - 20.00 -networking online, zakończenie


#29Be the Change odbędzie się w całości online. Chcesz tylko wysłuchać historii naszych bohaterek zapraszamy Cię na transmisję na Facebooku SPK. Jeżeli chcesz uczestniczyć w całości wydarzenia włącznie z networkingiem zapisz się na wydarzenie, a dostaniesz link do platformy Zoom.


Wydarzenie jest realizowane w ramach programu akcelerayjnego Biznes w Kobiecych Rękach.

Partner medialny:


Zobacz również:

imprezy Kobiety w biznesie Networking Networking osobisty Rozwój emocjonalny Rozwój osobisty Storytelling