Zawody pływackie 30 Memoriał Marka Petrusewicza

15 listopada 2019, 09:00 (piątek) - 16 listopada 2019, 22:00 (sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  I Blok Piątek 15.11.2019 godz. 8:30
już niedostępne 10,00 zł -
  II Blok FINAŁY Piątek 15.11.2019 godz.16:30
już niedostępne 20,00 zł -
  III Blok Sobota 16.11.2019 godz. 8:30
już niedostępne 10,00 zł -
  IV BLOK FINAŁY Sobota 16.11.2019 godz. 16:30
już niedostępne 20,00 zł -
  Bilet całodniowy Piątek 15.11.2019 Eliminacje godz. 8.30 i Finały 16.30
już niedostępne 24,99 zł -
  Bilet całodniowy Sobota 16.11.2019 Eliminacje godz.8:30 i Finały 16:30
już niedostępne 24,99 zł -

Międzynarodowy Memoriał Marka Petrusewicza, który odbędzie się już 15 i 1 listopada na pływalni przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.

Z okazji Jubileuszowej edycji szykujemy masę atrakcji dla publiczności.

Zawody te wyróżniają się swoim integracyjnym charakterem, łącząc całe środowisko pływackie. Obok czołowych polskich i zagranicznych pływaków startują w nich również zawodnicy niepełnosprawni. Do Wrocławia przyciąga ich niezwykła atmosfera oraz cenne, niespotykane na innych zawodach pływackich nagrody. Podczas dotychczasowych edycji wielokrotnie padały Rekordy Polski Juniorów oraz Rekordy Europy. 

Program zawodów

Piątek 15.11.2019

7.30-8.45 rozgrzewka

9.00-14.00 zawody

I blok

  • 1.50 m dowolnym kobiet (max 20 serii) eliminacje
  • 2.50 m dowolnym mężczyzn (max 20 serii) eliminacje
  • 3.100 m grzbietowym kobiet (max 12 serii) eliminacje
  • 4.100 m grzbietowym mężczyzn (max 12 serii) eliminacje
  • 5.50 m klasycznym kobiet (max 20 serii) eliminacje
  • 6.50 m klasycznym mężczyzn (max 20 serii) eliminacje
  • 7.100 m motylkowym kobiet (max 12 serii) eliminacje
  • 8.100 m motylkowym mężczyzn (max 12 serii) eliminacje
  • 9.100 m zmiennym kobiet (max 12 serii) eliminacje
  • 10. 100 m zmiennym mężczyzn (max 12 serii) eliminacje
  • 11. 200 m dowolnym kobiet (max 10 serii) seriami na czas
  • 12. 200 m dowolnym mężczyzn (max 10 serii) seriami na czas

15.30-16.45 rozgrzewka

17.00-20.30 zawody

  • II blok FINAŁY
  • 1.50 m dowolnym kobiet (2 serie junior i senior)
  • 2.50 m dowolnym mężczyzn
  • 3.100 m grzbietowym kobiet
  • 4.100 m grzbietowym mężczyzn
  • 5.50 m klasycznym kobiet
  • 6.50 m klasycznym mężczyzn
  • 7.100 m motylkowym kobiet
  • 8.100 m motylkowym mężczyzn
  • 9.100 m zmiennym kobiet
  • 10. 100 m zmiennym mężczyzn

25. 4x50 m dowolnym mix (4 serie)

Sobota 16.11.2019

7.30-8.45 rozgrzewka

9.00-14.30 zawody

III blok

  • 13. 100 m dowolnym kobiet (max 12 serii) eliminacje
  • 14. 100 m dowolnym mężczyzn (max 12 serii) eliminacje
  • 15. 100 m klasycznym kobiet (max 12 serii) eliminacje
  • 16. 100 m klasycznym mężczyzn (max 12 serii) eliminacje
  • 17. 50 m grzbietowym kobiet (max 20 serii) eliminacje
  • 18. 50 m grzbietowym mężczyzn (max 20 serii) eliminacje
  • 19. 200 m zmiennym kobiet (max 8 serii) seriami na czas
  • 20. 200 m zmiennym mężczyzn (max 8 serii) seriami na czas
  • 21. 50 m motylkowym kobiet (max 20 serii) eliminacje
  • 22. 50 m motylkowym mężczyzn (max 20 serii) eliminacje
  • 23. 400 m dowolnym kobiet (max 5 serii) seriami na czas
  • 24. 400 m dowolnym mężczyzn (max 5 serii) seriami na czas
  • 15.50-16.40 - rozgrzewka
  • 16.45-17.00 - uroczyste otwarcie zawodów
  • 17.00 - pokaz pływania synchronicznego
  • 17.15-20.30 - zawody

III blok FINAŁY

201. 25m zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną

15. 100 m klasycznym kobiet Finał

16. 100 m klasycznym mężczyzn Finał

13. 100 m dowolnym kobiet

14. 100 m dowolnym mężczyzn

17. 50 m grzbietowym kobiet Finał

18. 50 m grzbietowym mężczyzn Finał

21. 50 m motylkowym kobiet Finał

22. 50 m motylkowym mężczyzn Finał

26. 4*50 m zmiennym mix (seriami na czas)


W tym roku swój start potwierdzili już zawodnicy z:Finlandii, Ukrainy, Czech oraz czołowi reprezentanci Polski.

NAGRODY - pula nagród ponad 50 000 zł!!!

Za 1 - 3 miejsce w każdej konkurencji indywidualnej (kategoria senior i junior): medale i nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów.

Dla najlepszego zawodnika i zawodniczki w każdym roczniku juniorskim (suma punktów za dwie różne konkurencje indywidualne) przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy biegu memoriałowego na dystansie 100 m. st. klasycznym mężczyzn otrzymają NAGRODĘ GŁÓWNĄ oraz PUCHAR MARKA PETRUSEWICZA.

Za 1-3 miejsce w konkurencjach sztafetowych medale

Za 1 miejsce w konkurencjach sztafetowych nagroda niespodzianka

Trenerzy najlepszych zawodników (najwyższy wynik punktowy za jeden start) w kategorii junior i senior otrzymają nagrodę specjalną.

3 najlepszych zawodników niepełnosprawnych (w kategorii kobiet i mężczyzn) otrzymują nagrody finansowe za sumę punktów za 2 najlepsze starty


ZAPRASZAMY!!

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Wrocław