To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny Bilet
już niedostępne -

Zapraszamy na webinar "Automatyzacja procesów w praktyce" z cyklu Strong Women in IT!

Wydarzenie startuje już 7 kwietnia 2021r. o godzinie 17:00! Gościem specjalnym Anity Kijanki, będzie Violetta Małek - MBA, Partner Zarządzający i współtwórca firmy doradczej Gekko advisoryNOW.

Przed założeniem Gekko advisoryNOW była dyrektorem konsultingu oraz liderem w obszarze doradztwa dla sektora nowoczesnych usług w KPMG. Pełniła funkcję szefa generalnego w firmie McCormick gdzie zbudowała Centrum Usług Wspólnych dla Regionu Europa, Daleki Wschód i Afryka. Wcześniej, była dyrektorem finansowym w PwC oraz członkiem zarządu w spółkach Avon Cosmetics, Avon Operations, Avon EMEA FSC, TNT Express i Abbot Laboratories (Polska i Anglia).

Specjalizuje się w obszarach takich jak: modele operacyjne centrów usług biznesowych (projektowanie, budowanie, wdrażanie, optymalizacja, automatyzacja i robotyzacja), zarządzanie finansami z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, zarządzanie wynikami przedsiębiorstw, zarządzanie kosztami, zarządzanie wartością, restrukturyzacje operacyjne i strategiczne, optymalizacja procesów biznesowych i operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem możliwości cyfryzacji.

Wydarzenie poprowadzi nasza CEO i inicjatorka inicjatywy Strong Women in IT Anita Kijanka!

Nasze Strong Women podczas rozmowy przyjrzą się tematyce automatyzacji pracy. Podczas spotkania przybliżą nam:

  • Na czym w praktyce polega automatyzacja pracy?
  • Co wpływa na decyzję firmy dotyczącą automatyzacji konkretnych procesów?
  • Jakie są największe szanse i wyzwania związane z automatyzacją i robotyzacją w miejscu pracy?

Temat dla każdego, kto planuje usprawnienie procesów w swojej firmie oraz ich automatyzację z robotyzacja włącznie. Będą elementy studium przypadku, podczas którego prześwietlono organizację w poszukiwaniu potencjału robotycznego! 

Zachęcamy do zapisów! Do wszystkich zarejestrowanych osób prześlemy specjalnie przygotowane notatki podsumowujące event oraz nagranie spotkania, więc nawet jeśli termin webinaru Ci nie odpowiada, nic nie szkodzi. Jeśli masz propozycje zagadnień, które chcesz, by zostały poruszone przez Violettę i Anitę - napisz do nas na [email protected], a my z pewnością dołączymy Twoje pytanie do agendy!

Cykl webinarów to część projektu Strong Women in IT, którym chcemy kreować i wyznaczać standardy obecności kobiet na wysokich stanowiskach w branży nowych technologii - zależy nam na promocji najlepszych praktyk rynkowych, pomagających funkcjonować kobietom w biznesie. Prezentujemy aktualne zagadnienia ze świata technologii oraz przedstawiamy sylwetki inspirujących kobiet, które realizują się zawodowo.


Zapraszamy serdecznie!

Zobacz również:

konferencje