Wieczór Be the change #33

12 Maja 2022, 18:00-21:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Drogie Panie! Drodzy Panowie!

Serdecznie zapraszamy na #33 Wieczór Be the change, który odbędzie się 12 maja 2022 w godz. 18.00 - 21.30. w nowej lokalizacji Brain Embassy przy ul. Czackiego 15/17, czyli w samym sercu Warszawy.

Zachęcamy do spędzenia z nami tego majowego wieczoru i zapewniamy, że będzie on inspirujący i emocjonujący. W trakcie spotkania zaprosimy Was do wysłuchania wystąpień trzech bohaterek, które opowiedzą o swoich punktach zwrotnych, o swoim Be the change, zaś na początku i na końcu wieczoru - do wspólnego networkingu przy lampce wina i pysznym poczęstunku.

***

Zmiana to jedyna pewna dzisiejszych czasów, a punkt zwrotny to zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Tak powstał pomysł na cykliczne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu - "Be the Change".

Bohaterki dzielą się swymi niezwykłymi historiami, opisując moment, który zaważył na ich dalszym życiu. Poprzez te historie chcemy pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach i jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić. Opowieści dodają odwagi do zmian, nawet tych, których się obawiamy! Opowieści naszych bohaterek nie miałyby tej magicznej siły, gdyby nie Aleksandra Więcka - specjalistka od projektowania wystąpień publicznych. Chciałybyśmy, aby każda kobieta miała wewnętrzną pewność siebie i poczucie, że zabierając głos jej zdanie zostanie wysłuchane i że jest ważne!

Be the Change to format stworzony specjalnie dla kobiet, który ma sprawić, że przedsiębiorczynie, managerki czy studentki nauczą się mówić o sobie. Mówić o sobie dobrze.

"Każda z nas ma historię, która może zainspirować innych, trzeba tylko umieć ją odnaleźć i przekazać dalej." Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

***

W czasie sesji #33 Be the change wystąpią:

Program:

18.00 - 18.30 Welcome drink, networking

18.30 - 19.00 Występ zespołu Anahata Soul System

19:00 - 19:05 Rozpoczęcie wydarzenia, powitanie przez Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet - O misji i działaniach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

19:05 - 19:15 Wystąpienie partnerów: Barbara Słomkowska z CITI oraz Iwona Barszcz z Brain Embassy

19:15 - 20:30 Wystąpienia bohaterek wieczoru

20:30 - 21:30 Poczęstunek, networking, zakończenie wieczoru

***

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach finansowanego przez Citi Foundation i Fundację Citi Handlowy im. L. Kronenberga.


***Zapraszamy serdecznie!

Magdalena Jeżyńska, Marta Zawiślińska i Justyna Hryniewicz z zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet


Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z Klauzulą informacyjną oraz Regulaminem wydarzenia Be the Change:

12.05.2022 REGULAMIN WYDARZENIA BE THE CHANGE

Klauzula informacyjna pod Wydarzenie BE THE CHANGE #33 12.05.2022


Organizator:Partner główny:Patroni projektu:

   


Partnerzy wydarzenia:


.                           

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa