To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

"Coś się kończy coś się zaczyna" - dopiero co zdążyliśmy ochłonąć po pierwszym od dawna spotkaniu w formie stacjonarnej, a już przyszedł czas zakończenia... sezonu meetupowego! Dlatego też pragniemy zaprosić was na ostatni w tym sezonie meetup - lecz również w formie stacjonarnej!

Spotkanie odbędzie się 10.05 (wtorek) o godzinie 17:30. Tym razem gospodarzem oraz sponsorem jest firma Wunderman Thompson mieszczącą się w budynku "Danhouse" przy ulicy Towarowej 36 w Bydgoszczy. Pamiętajcie, że na wydarzenie obowiązuje rejestracja/posiadanie biletu (wszystko poprzez portal Evenea.pl) ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!

W rolach prelegentów wystąpią Mateusz Błoch oraz Przemysław Herman. Tradycyjnie również po części "wykładowej" zapraszamy na poczęstunek oraz networking! :)

Tym razem będziemy mieli okazję usłyszeć o procesie QA w projektach dla dużych klientów korporacyjnych, jak i o testach wizualnych przy pomocy narzędzia Percy:
1. "Percy - Narzędzie do automatyzacji testów wizualnych."
Automatyzacja testów wizualnych to rzecz konieczna w każdym projekcie, w którym dotykamy warstwy front-end. W swojej prezentacji przybliżę temat testów wizualnych oraz opowiem o ich ważnej roli w projektach web devowych. Wiedzę teoretyczną utrwalimy podczas krótkiej prezentacji narzędzia Percy.
2. "Rola QA w programie prac dla dużego Klienta koporacyjnego. Przegląd w obszarze różnych faz projektu: definicji i inżynierii wymagań, wytwarzania oprogramowania, szkoleń i wdrożenia"
Zachowanie jakości to jedna z najważniejszych wartości projektu IT. Opowiemy o tym, jak przygotować prace dbając o QA. Omówimy poszczególne etapy Software Delivery Life Cycle. Przybliżymy aktywności inżynierów QA: ceremonie, techniki i narzędzia. Chętnie poznamy też Wasze doświadczenia w interaktywnej sesji Q&A.

Nasi prelegenci:
Mateusz Błoch
Quality Assurance Engineer z prawie 4-letnim doświadczeniem. Obecnie pracuje w Wunderman Thompson Technology, gdzie zajmuje się jakością oprogramowania oraz optymalizacją procesów jego wytwarzania. W wielu projektach zdobywał praktyczną wiedzę o testach wizualnych, biorac także udział w badaniach narzędzi do ich automatyzacji. Prywatnie fan gier komputerowych oraz jazdy rowerem.

Przemysław Herman
Menedżer projektów w Wunderman Thompson Technology z 15-letnim doświadczeniem w branży IT. Od 5 lat zarządza projektami IT i programami prac dla dużych Klientów korporacyjnych z sektorów takich, jak: finanse i ubezpieczenia, lotnictwo, programy lojalnościowe, moda. Jako praktyk wdraża metodyki zwinne, szkoli i trenuje zespoły. Wspiera działania Research&Development, zarządzanie zmianami i tworzenie procesów wewnętrznych. Z zamiłowania podróżnik i fan gier planszowych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bydgoszcz