To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Plac Wałowy przyszłości: budowanie w Minecrafcie g. 15:00
już niedostępne -

Stwórzcie Plac Wałowy Waszych marzeń!

Dolne Miasto w ostatnich latach przeszło wiele zmian. Odnowiono już duży obszar tej historycznej części Gdańska, ale na swoją kolej czeka jeszcze jedno z najważniejszych i najładniejszych miejsc: Plac Wałowy. A już teraz każdy z Was może pokazać, jak będzie wyglądać Plac Wałowy z Waszych snów!

Zapraszamy dzieci i młodzież na wspólne budowanie w Minecrafcie! Podczas sesji zapoznacie się z modelem Starego Przedmieścia w Minecrafcie i będziecie go przebudowywać pod okiem naszych ekspertów.

👉 Kogo szukamy?
Dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat lubiących grę Minecraft

👉 Gdzie:
Wydział Rzeźby i Intermediów ASP (Plac Wałowy 15) w Gdańsku

👉 Kiedy: 26 czerwca 2021 r (sobota), podczas wydarzenia "MIASTO, WRACAM".

Sesje będą odbywać się co 2 godziny:
1) 10:00 - 12:00
2) 12:00 - 14:00 
3) 15:00 - 17:00 --> zapisujesz się na tę sesję
4) 17:00 - 19:00

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują zapisy.

👉 Ważne informacje
W sali będzie 15 jednoosobowych stanowisk komputerowych.
Obowiązuje regulamin. Uczestnicy/uczestniczki zobowiązani są do przedstawienia zgody na udział w wydarzeniu oraz oświadczenia o stanie zdrowia podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego. Na czas trwania sesji uczestnicy/uczestniczki zobowiązani są nosić maseczki.

👉 Dostępność
Osoby ze szczególnymi potrzebami proszone są o kontakt z organizatorem (katarzyna.szewciow@nck.org.pl) do 21 czerwca 2021 r. Możliwe jest tłumaczenie na język migowy. Wejście do budynku Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP jest bezstopowe i szerokie. Toaleta dla osób poruszających się na wózku jest w remoncie.

Organizatorem wydarzenia jest Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, we współpracy z Instytutem Kultury Miejskiej w ramach akcji "MIASTO, WRACAM".

Wydarzenie jest częścią projektu Game of Gdańsk w ramach UrbCulturalPlanning - dofinasowanego przez Interreg Baltic Sea Region.

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdańsk