To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  warsztaty krawieckie - torba | Akademia Mistrzów 2.0
już niedostępne -

Choć wybór produktów w sklepach odzieżowych jest ogromny, każdy z nas wyszperał kiedyś genialny ciuch, który nie pasował do jego sylwetki. Zbyt długie rękawy czy nogawki, za dużo materiału w pasie… Zazwyczaj mankamenty te sprawiają, że wymarzona kreacja wraca na sklepowy wieszak. Umiejętne dokonanie prostej krawieckiej poprawki zmienić jednak może ten stan rzeczy.

Na warsztatach krawieckich wraz z wychowankami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie nauczymy się podstaw obsługi maszyny krawieckiej. Pod okiem instruktorki, podczas 3 godzin pracy powstaną proste materiałowe torby. Własnoręcznie uszyte służyć mogą jako siatki na zakupy, czy alternatywa podróżnych plecaków.

Regulamin warsztatów

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Okno na Świat, Fundacja Siódmy Zmysł, Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni.

logotypy partnerów

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

logotypy ministerstwo

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk