MAMA WIE Wrocław ONLINE

13 Września 2020, 10:00-13:00 (niedziela)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  MAMA WIE Wrocław ONLINE
13 Września 2020, 10:00 19,00 zł

Nowa rzeczywistość wymaga nowych wyzwań i niestandardowych rozwiązań. Każdy przyszły rodzic potrzebuje fachowej wiedzy, a w obecnej rzeczywistości najlepiej poznawać tajniki opieki i pielęgnacji maluszków z domowego zacisza. Bezpiecznie i wygodnie możecie teraz zdobywać cenną wiedzę bez wychodzenia z domu. Już 13.09.2020 (niedziela) w godz. 10:00-13:00 zapraszamy przyszłych rodziców z Wrocławia na webinar MAMA WIE.

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski - specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Do projektu dołączyły także m.in. marki: CYBEX, STOKKE.

Działamy od 7 lat, do tej pory odbyło się już ponad 160 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział prawie 20 tys. osób! Do tej pory działaliśmy w tradycyjnej formie (odwiedzając różne miasta w Polsce), ale odkąd w nowej rzeczywistości przetestowaliśmy spotkania online, odległość nie ma już dla nas znaczenia :)

Po rejestracji, 3 dni przed wydarzeniem, (10 września) otrzymacie Państwo mailem link do webinaru wraz ze szczegółowym harmonogramem. Oprócz naszego eksperta wystąpią przed Państwem partnerzy akcji, których zaprosiliśmy do współpracy. Na uczestników czeka również konkurs z super nagrodami i atrakcyjne rabaty przygotowane przez partnerów MAMA WIE.

UWAGA: 1 bilet jest do wykorzystania na jedno urządzenie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Więcej szczegółów na www.facebook.com/mamawiewarsztaty i www.mama-wie.pl.Zobacz również:

szkolenia