MAMA WIE Warszawa ONLINE

25 Lipca 2020, 10:00-13:00 (sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  MAMA WIE Warszawa ONLINE
Wyprzedane 19,00 zł Wyprzedane

Nowa rzeczywistość wymaga nowych wyzwań i niestandardowych rozwiązań. Każdy przyszły rodzic potrzebuje fachowej wiedzy, a w obecnej rzeczywistości najlepiej poznawać tajniki opieki i pielęgnacji maluszków z domowego zacisza. Bezpiecznie i wygodnie możecie teraz zdobywać cenną wiedzę bez wychodzenia z domu. Już 25.07.2020 (sobota) w godz. 10:00-13:00 zapraszamy przyszłych rodziców z Warszawy na webinar MAMA WIE.

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski - specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Do projektu dołączyły także m.in. marki: CYBEX, STOKKE, POLSKI BANK KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

Działamy od 7 lat, do tej pory odbyło się już ponad 160 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział prawie 20 tys. osób! Do tej pory działaliśmy w tradycyjnej formie (odwiedzając różne miasta w Polsce), ale odkąd w nowej rzeczywistości przetestowaliśmy spotkania online, odległość nie ma już dla nas znaczenia :)

Po rejestracji (najpóźniej 22 lipca) otrzymacie Państwo mailem link do webinaru wraz ze szczegółowym harmonogramem. Oprócz naszego eksperta wystąpią przed Państwem partnerzy akcji, których zaprosiliśmy do współpracy. Na uczestników czeka również konkurs z super nagrodami i atrakcyjne rabaty przygotowane przez partnerów MAMA WIE.

UWAGA: 1 bilet jest do wykorzystania na jedno urządzenie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Więcej szczegółów na www.facebook.com/mamawiewarsztaty i www.mama-wie.pl.


Zobacz również:

szkolenia Ciąża Mama i dziecko