Eko Senior - spektakl Teatru Warszawa +50

17 Października 2020, 16:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Spektakl pt.: "Eko Senior" pokaże świat widziany oczami współczesnego seniora, który musi radzić sobie z koniecznością zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń oraz wieloma dylematami i wątpliwościami dotyczącym ekologii na co dzień. Powstanie portret człowieka osadzonego w realiach współczesności, a zakorzenionego mentalnie w poprzednich dekadach, zmuszonego do oceny siebie i innych przez pryzmat "bycia eko". Sztuka w sposób tragikomiczny, zabawny, a także ciepły i wzruszający poruszy uniwersalną problematykę związaną ze społeczną wiarą w ewolucyjny postęp ku lepszemu w kontekście zmieniającej się definicji "ekologicznego stylu życia".
Scenariusz, muzyka: Szymon Turkiewicz
Reżyseria: Magdalena Engelmajer
Aktorki: Jagoda Rewers, Irena Kaczorowska, Izabella Borowiec, Izabella Pietura, Halina Kobyłecka, Wanda Seroczyńska, Alina Szpilewska, Apolonia Jolanta Świtała, Ewa Złotkiewicz, Małgosia Siemiątkiwska.

Teatr Warszawa +50 to amatorska grupa teatralna prowadzona przez twórców z TEATRU ME/ST. Członkami grupy są osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia, które pragną rozwijać się przez udział w intensywnych warsztatach aktorskich, dramatopisarskich oraz muzycznych. W trakcie kilkumiesięcznej pracy powstaje spektakl teatralny, który po premierze jest wielokrotnie prezentowany na warszawskich scenach. Opiekunami artystycznymi działań Teatru Warszawa+50
są profesjonalni twórcy z TEATRU ME/ST: Magdalena Engelmajer i Szymon Turkiewicz.

W repertuarze Teatru Warszawa+50 są trzy spektakle:
"Turnus Kreatywnego Seniora" (premiera 2015),
"Krzyżówka Życia" (premiera 2016),
"BAJA" (premiera 2017).
"O MNIE I O TOBIE" (premiera czerwiec 2018)
"Wielkie Dzieło" (premiera 2019)
"Eko Senior" (premiera październik 2020)

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa