To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Tytuł "Przemiany" zaprowadzi widzów aż do starożytnej Grecji. A tam, ateński celebryta Arystyfanes zastanawia się nad tym, co by było, gdyby władzę nad państwem przejęły kobiety. Tytułowe "Przemiany" dotyczą różnych sfer życia, ale przede wszystkim nas samych, bo przecież żyjemy w czasach nieustających przemian i zaskakujących wydarzeń. Spektakl ma niezwykłą moc, która wynika ze scenicznej wspólnoty jedenastu aktorek.

Bohaterki sztuki rozplątują problemy tego świata, chcą doprowadzić do wielkiej przemiany, która wiąże się między innymi z odwieczną dominacją mężczyzn.

"Przemiany" to spektakl z ciepłym dystansem do rzeczywistości.To mistyczne przeżycie teatralne, wciągające widzów hipnotyzującym rytmem już od pierwszych minut. We współczesne rozważania o życiu i świecie wplecione zostały dwa fragmenty sztuk Arystofanesa napisane 2500 lat temu. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Warto to sprawdzić przychodzą na jeden z bezpłatnych pokazów sztuki.

WYSTĘPUJĄ: Izabella Borowiec, Izabella Pietura, Jagoda Rewers, Wanda Seroczyńska, Małgorzata Siemiątkowska, Alina Szpilewska, Jolanta Apolonia Świtała, Halina Kobyłecka, Ewa Wolnicka, Ewa Złotkiewicz.

Opieka artystyczna: Fundacja Artystyczna ME/ST - Magdalena Engelmajer i Szymon Turkiewicz .

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa