To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Najważniejszym celem komunikacji międzyludzkiej jest osiągnięcie porozumienia. Być uważnie słuchanym i zrozumianym daje spełnienie i jest podstawą współpracy oraz relacji z innymi osobami. Spektakl "BABEL" Teatru Tańca JAZZ porusza problem - dlaczego porozumienie między ludźmi jest tak trudne do zrealizowania? Co jest przyczyną tego stanu, czy można zrzucić odpowiedzialność np. za różnice językowe? Każdy/każda z nas odpowiada za własne myśli, uczucia i czyny. Używany język, który nie jest zrozumiany dla innych, ułatwia czasem odmowę wzięcia na siebie odpowiedzialności za własne uczucia, myśli i czyny.

Spektakl "BABEL", (luźno oparty na historii o wieży Babel z Biblii), jest przede wszystkim o nadziei, różnicach, poszukiwaniu zrozumienie, bo INNY nie musi znaczyć OBCY.

reżyseria: Darek Sikorski i Izabella Borkowska
choreografia i scenariusz: Izabella Borkowska
scenografia: Darek Sikorski
światło: Jerzy Frączek
produkcja: Dorożkarnia 2024

Teatr Tańca JAZZ w składzie:
Paulina Grzęda, Marta Jankiewicz, Joanna Kowalska, Milena Maciejewska, Julia Mańkowska, Dagmara Rudzińska, Paulina Rudzińska, Anna Tułodziecka, Aleksandra Wojciechowska. Anna Wojciechowska, Weronika Wójcik, Urszula Zawadzka-Więch.

GŁOSY:
Beata Bieszke-Neuber, Iryna Bosetska, Natalia Natsuri Kitamikado, Darek Sikorski.

Wstęp jest wolny, lecz należy wcześniej pobrać wejściówkę.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa