3QA: 58. Spotkanie (czwartek)

23 Marca 2023, 18:00-21:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  3QA 23.03.2023 GPNT

dostępnych: 35

już niedostępne -

Cześć!

Już 23 marca (czwartek) o 18.00 widzimy się w Gdańskim Parku Naukowo-TechnologicznymSpotkanie w formie stacjonarnej. Budynek C, sala F, poziom -1

Agenda:

> 18.00 - 18.15 Przywitanie Uczestników
> 18.15 - 19.00 Ryszard Waiss, "Codeless != Pointless. Automatyzacja testów z wykorzystaniem narzędzi niewymagających znajomości języka programowania."
> 19.00 - 19.45 Dawid Jankowski, "Weryfikacja - podstawą bezpieczeństwa organizacji."Ryszard Waiss

Z testowaniem związany od 2017 r. Jest przykładem skorzystania z możliwości, jakie daje zmiana branży. Doświadczenie zdobywał w projektach skupionych wokół aplikacji internetowych i baz danych. Zwolennik interdyscyplinarnego podejścia do testowania. Aktywnie rozwija się jako trener, wykorzystując własne doświadczenia podczas szkolenia przyszłych testerów. Obecnie związany z Sii. 

Temat prelekcji: Codeless != Pointless. Automatyzacja testów z wykorzystaniem narzędzi niewymagających znajomości języka programowania.

Prelekcja poświęcona prezentacji narzędzi umożliwiających automatyzowanie testów, bez konieczności użycia języków programowania. Przedstawione zostaną 3 narzędzia ze zróżnicowanym przeznaczeniem: Chrome recorder, Testim, Tosca. Dawid Jankowski

Podczas swojej kariery pełnił różne role w IT. Zaczynał jako tester, zmienił rolę na programistę później wspierał zespól jako Analityk, Team leader, Projekt manager obecnie w roli Cybersecurity Competency Center Director. Większość kariery zawodowej w barwach Sii. Od podstaw zabudował i prowadzi centrum kompetencyjne Cybersecurity w Sii. Posiada 16-letnie doświadczenie w tworzeniu i zabezpieczaniu systemów IT. Prywatnie fan książek fantasy, dobrych gier komputerowych i planszowych.  

Temat prelekcji: Weryfikacja - podstawą bezpieczeństwa organizacji. 

Prelekcja poświęcona omówieniu różnych metod weryfikowania bezpieczeństwa w organizacji. 


Dołącz do wydarzenia!

Zapisz się do newsletter'a! https://trojqa.pl/

Zostań prelegentem! https://trojqa.pl/zglos-swoje-wystapienie/

baner z logiem 3QA

Jesteśmy pasjonatami jakości. Od 2014 roku w Trójmieście tworzymy przestrzeń do wymiany wiedzy oraz integracji środowiska IT, któremu bliskie są promowane przez nas wartości.

3QA jest społecznością zorientowaną na szeroko rozumianą JAKOŚĆ w IT - dotyczącą zarówno firm, produktów, sposobów zarządzania czy myślenia, ale również konkretnych jednostek i zespołów.

3QA tworzą ludzie lubiący dzielić się wiedzą i wspólnie poszerzać horyzonty. 3QA to JA i TY.

Każdy z nas tworzy społeczność i wszyscy mamy prawo w niej działać, wpływać na jej kształt oraz z niej korzystać.Zobacz również:

inne IT Testowanie Oprogramowania wydarzenia Gdańsk