3QA warsztatowo 17.11 środa Dynatrace

17 Listopada 2021, 18:00-21:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Cieszymy się, że chcesz być z nami! W związku z tym, że ilość osób na wydarzeniu musi być ograniczona, przesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane. Potwierdzenie obecności uprawniające do wstępu na wydarzenie otrzymasz od nas mailem. Do usłyszenia! 3QA Team Bilet 3QA warsztatowo

Cieszymy się, że chcesz być z nami! W związku z tym, że ilość osób na wydarzeniu musi być ograniczona, przesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane. Potwierdzenie obecności uprawniające do wstępu na wydarzenie otrzymasz od nas mailem. Do usłyszenia! 3QA Team

dostępnych: 39

już niedostępne -

Cześć! Dawno się nie widzieliśmy! Jeśli jesteś Middlem, Studentem, Seniorem, Juniorem albo zastanawiasz się nad zmianą to Czas na spotkanie, warsztat i rozmowę! Dołącz do Nas!

Zbadajmy czego chcemy na najbliższy rok od siebie, od społeczności, od spotkań. Zobaczmy też, co możemy dać od siebie. Wierząc w mądrość i inteligencję zespołową, chyba śmiało możemy spodziewać się wartościowego rezultatu tego spotkania!

Aby zachęcić nas wszystkich zapraszamy do spotkania, w którym wykorzystamy niektóre techniki facylitacji z Liberating Structures - a zatem wartością dodaną będzie udział i możliwość poznania struktur wykorzystywanych podczas facylitacji spotkań.

Możemy Wam zdradzić, że Moderatorką spotkania będzie Ewelina Gałęzowska - Szomborg - Dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany Facylitator Managment 3.0, Moderator Design Thinking, certyfikowany Coach Action Learnig, Akredytowany Coach ICF, współzałożycielka Agile Hats, fanka muzyki, śpiewu i jogi.

Liczba miejsc ograniczona. Organizator wybiera Uczestników i odpowiednio wcześniej informuje ich mailowo.
Szczegóły dotyczące miejsca wkrótce.
Z informacji technicznych:
W spotkaniu mogą wziąć udział osoby zaszczepione przeciwko wirusowi COVID-19 lub które przed spotkaniem wykonają test na obecność koronowirusa (i będą miały na spotkaniu ujemny wynik tego testu).

Miejsce: siedziba Dynatrace, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 411, Alchemia, budynek Platinum

Najlepiej dojechać SKM Przymorze. Parkingi obok budynku Mama i Ja  (naprzeciwko Castorama).

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdańsk