Zapraszamy nauczycieli z warszawskich szkół do udziału w szkoleniu z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Z doświadczenia wiemy, że umiejętności analizy konfliktów i techniki mediacyjne są przez osoby je znające wykorzystywane w codziennych sytuacjach trudnych, jako narzędzia sprzyjające budowaniu współpracy. Mediacja i jej procedury pozwalają na budowanie poczucia bezpieczeństwa poprzez działania zmierzające do znalezienia rozwiązań, które będą dawały przestrzeń grupie i jednostce, będą sprzyjały rozwojowi osobistemu, intelektualnemu i społecznemu.
Szkolenie będzie prowadzone w formie on-line, przez doświadczoną mediator - Renatę Wiśniewską.
Link do szkolenia będzie wysłany na adres mailowy podany w zgłoszeniu w piątek 28.05.2021.
Szkolenie realizowane w ramach projektu "Mediuj w szkole" współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.
Uwaga! W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie nauczyciele, uczący w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy.
Google Calendar
Outlook
iCal