#Mediuj w szkole #Szkolenia dla nauczycieli

29 Maja 2021, 13:30-16:30 (Sobota)

on-line,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Nauczyciel
już niedostępne -

Zapraszamy nauczycieli z warszawskich szkół do udziału w szkoleniu z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Z doświadczenia wiemy, że umiejętności analizy konfliktów i techniki mediacyjne są przez osoby je znające wykorzystywane w codziennych sytuacjach trudnych, jako narzędzia sprzyjające budowaniu współpracy. Mediacja i jej procedury pozwalają na budowanie poczucia bezpieczeństwa poprzez działania zmierzające do znalezienia rozwiązań, które będą dawały przestrzeń grupie i jednostce, będą sprzyjały rozwojowi osobistemu, intelektualnemu i społecznemu.

Szkolenie będzie prowadzone w formie on-line, przez doświadczoną mediator - Renatę Wiśniewską.

Link do szkolenia będzie wysłany na adres mailowy podany w zgłoszeniu w piątek 28.05.2021.

Szkolenie realizowane w ramach projektu "Mediuj w szkole" współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Uwaga! W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie nauczyciele, uczący w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy.

Zobacz również:

szkolenia