To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet wstępu
już niedostępne 221,40 zł -

"Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego". II św. Franciszek z Asyżu

Nasz autorski warsztat "Aby chciało się chcieć" skierowany jest do Ciebie, jeśli:

- chcesz rozwinąć skrzydła,
- potrzebujesz motywacji i inspiracji,
- chcesz wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej wartości,
- chcesz odnaleźć swój ukryty potencjał,
- poszukujesz swojej ścieżki zawodowej

Korzyści dla Ciebie:
- poznasz swoje motywacyjne DNA,
- zwiększysz samoświadomość w zakresie budowania automotywacji,
- poznasz sposoby kierowania własnym nastawieniem,
- zwiększysz efektywność w działaniu


Zapraszamy Cię serdecznie!


Eliza Potocka - Coach International Coaching Community

Life, Business & Style Coach
Specjalista ds. promocji i komunikacji biznesowej
Konsultant ds. wizerunku.

Ukończyła kurs akredytacyjny International Coaching Community, liczne szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności coachingowe, a także psychologię dla coachów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Aktualnie studiuje "Psychologię biznesu dla menedżerów" na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Prowadzi sesje indywidualne i grupowe/zespołowe (coaching operacyjny, kompetencyjny i psychologiczny). Pracuje z osobami fizycznymi oraz z firmami. Pomaga właścicielom firm poprawiać skuteczność działania pracowników poprzez pełniejsze wykorzystanie ich zasobów. Wspiera firmy i organizacje w planowaniu zatrudnienia, opracowuje ścieżki rozwoju talentów, projektuje programy rozwojowe. Zajmuje się także wspieraniem osób, które pełnią kluczowe role w firmie prowadząc executive i leadership coaching.

Angażuje się w różnego rodzaju projekty rozwojowe, których celem jest szeroko rozumiana aktywizacja. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji miękkich. Doradza w zakresie kreowania wizerunku oraz prowadzi wykłady dla kobiet pt. "Jak być stylową kobietą w każdym wieku?" i "Jak opracować autorską mapę stylu?".

Jest humanistką, estetką i inspiratorką. Interesuje ją wszystko, co ludzkie. Wyznaje holistyczne podejście do człowieka. Jest miłośniczką sportu i zdrowego stylu życia. Uwielbia podróże. Kocha zwierzęta. Prowadzi bloga: www.elizainspiruje.pl


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agnieszka Gaborska - psycholog, psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się psychoterapią długoterminową i pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysowych. Metody pracy w trakcie terapii zawsze stara się dostosować do potrzeb i i możliwości klientów. Pracuje w nurcie integracyjnym czyli łączy ze sobą różne podejścia terapeutyczne, tak by pomagać skutecznie.

Prowadzi psychoterapię stanów lękowych, depresji, zaburzeń osobowości.Specjalizuje się w interwencji kryzysowej. Jest to pomoc psychologiczna i terapia krótkoterminowa w bardzo trudnych sytuacjach życiowych takich jak : różnego rodzaju utraty, żałoba, rozstania, rozpad związku, rozwód, przemoc, kryzys związany z chorobą. Prowadzi również terapię traumy - stanu który powstał na skutek ostrego, nagłego urazu np : napaści, przemocy seksualnej, pobicia, wypadku komunikacyjnego, katastrofy.

W swojej pracy zawsze bierze pod uwagę odmienność każdej sytuacji i wyjątkowość każdej osoby zgłaszającej się po pomoc. Uważa, że psychoterapia jest najważniejszą i najbardziej skuteczną formą pomocy w problemach emocjonalnych. Jest też sposobem na szukanie nowych rozwiązań i osiąganie zmian w życiu. Jest także szansą i drogą do własnego dalszego rozwoju. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Wykształcenie:

  • Studia magisterskie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ( Psychologia),
  • Czteroletni Kurs z zakresu psychoterapii długoterminowej - Katedra Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Certyfikat z zakresu Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej w Kryzysie ( certyfikat nr 6),
  • Szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR),
  • Kursy i szkolenia z terapii traumy, objawów pourazowychKiedy: 29.02.2020 w godz. 10:00-13:00
Gdzie: Miejsce Dobrej Terapii, ul. Lubartowska 70A, Lublin

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kobiety w biznesie Rozwój osobisty Warsztaty wydarzenia Lublin