GB 2020 Marketing w firmie

12 Lutego 2020, 09:00-13:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  GB 2020 Marketing w firmie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

SZKOLENIE TYLKO DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU GDYŃSKI BIZNESPLAN 2020!

W trakcie szkolenia Uczestnicy poznają prostą i przejrzystą metodę budowania strategii marketingowej dla planowanych, bądź rozwijanych przedsięwzięć biznesowych. Zawarta w 6 krokach strategia pozwala w spójny, uporządkowany i logiczny sposób przygotować plan niezbędnych działań marketingowych, uwzględniających charakter i specyfikę planowanej lub rozwijanej firmy czy przedsięwzięcia. Jest to świetne przygotowanie do pisania biznes planu.

Prowadząca:

Grażyna Zalewska-Pawlisz - doradca i mentor biznesu a także coach biznesowy. Absolwentka handlu zagranicznego na UG. Trener, coach i mentor wykształcony w ramach Szwajcarsko-Polskiego Projektu dla Poparcia Wolnej Przedsiębiorczości w Polsce, Studium Akademii Coachingu Biznesowego ARP oraz Akademii Trenerów i Mentorów ASDIMO.

Ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy klientów których, jako Trener Przedsiębiorczości i Indywidualny Doradca Biznesowywspomagała w tworzeniu i rozwijaniu ich firm, współpracując z takimi organizacjamijak: Fundacja Gospodarcza w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Pomorza, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości czy Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Właścicielka firmy ZINK Studio, zajmującejsiętworzeniem modeli biznesowych oraz strategii rozwoju firm wraz z ich pełną identyfikacją wizualną.

Współtworzy koncepcje rozwoju i inspiruje do zmian właścicieli firm. Szkoli, doradza i wspiera biznes. Od wielu lat zaangażowana w tworzenie i rozwijanie idei przedsiębiorczości oraz mentoringu. Prowadzi procesy mentorskie dla właścicieli firm wspierając ich w prowadzeniu i rozwijaniu swoich przedsięwzięć biznesowych.

Jako mentor współpracuje także z Fundacją METAPOMOC, gdzie pełni rolę wiceprezesa oraz z Ośrodkiem Wspierania Ekonomii Społecznej (OWES) gdzie prowadzi procesy mentorskie dla spółdzielni socjalnych i organizacji pozarządowych.

Łączy w swojej pracy harmonijne podejście do życia z niewyczerpaną energią do działania.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia