To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet

dostępnych: 44

już niedostępne -

Zapraszamy na 48. spotkanie Trójmiejskiej Społeczności Testerskiej!

TrójQA jest projektem, którego myślą przewodnią jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń w zakresie jakości oprogramowania.


Agenda: 

  • Rafał Błaczkowski - "Py.test - historia z życia wzięta"
  • Michał Kujałowicz - "Błędy poznawcze (cognitive biases) i ich wpływ na konkretne sytuacje w naszej pracy"

Szczegółowe informacje o prelegentach i prelekcjach znajdziecie na

TrojQA.pl i na fanpage'u /trojqa

DATA: 28.01.2020, godz. 18:30 (wtorek)

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2693070124142880/


O prelegentach i prezentacjach:


Rafał Błaczkowski

Deep Learning Software Engineer, który pracuje jako QA, gdyż również sztuczna inteligencja potrzebuje swoich adwokatów jakości. Z branżą IT związany jest od przeszło 6 lat. Obecnie pracuje w zespole tworzącym procesor do treningu sztucznych sieci neuronowych w firmie Intel.

Py.test - historia z życia wzięta

Podczas spotkania zostanie przedstawiony python'owy framework testowy py.test w praktyce. Spotkanie będzie miało formę intensywnego kursu, który przez niecałą godzinę przedstawi najważniejsze funkcje frameworku py.test. Jeżeli interesuje Cię Python, frameworki testowe, podejście do tworzenia testów automatycznych - zapraszam serdecznie na to spotkanie.
Stopień zaawansowania słuchaczy - dla każdego bez względu na stopień zaawansowania.


Michał Kujałowicz

W branży od 2005 roku. Od 2011 pracuje w firmie Spartez. Zaczynał karierę jako tester, następnie Test Manager, Quality Assistant i Quality Engineering Manager. Od 2018 roku Michał jest Development Managerem dla produktu Jira Server i kieruje organizacją obejmującą ponad 40 osób. Wykładowca na studiach podyplomowych z testowania oprogramowania, współorganizator TrójQA i konferencji AADays w 2017 i 2018 roku. Obecnie Michał skupia się na rozwoju umiejętności związanych z byciem liderem i uczeniu innych w zakresie umiejętności miękkich.

Błędy poznawcze (cognitive biases) i ich wpływ na konkretne sytuacje w naszej pracy

Nasze życie prywatne i zawodowe pełne jest niezliczonych sytuacji które wymagają od nas oceny, decyzji i reakcji. Od tego jak radzimy sobie z tymi sytuacjami zależy nasz sukces. Do tego aby radzić sobie z nimi dobrze potrzebujemy świadomości, wiedzy i praktyki. Poprzez tą prezentację chciałbym zbudować ten pierwszy element, świadomość, w zakresie: jak działa nasz umysł, w jakie pułapki (cognitive biases) potrafi nas wpędzić i w jakich sytuacjach w pracy mogą one mieć największe znaczenie. Podzielę się ogólnymi przykładami jak i swoimi doświadczeniami z pułapkami naszego umysłu. Mam nadzieję że z prezentacji wyjdziesz z wiedzą i motywacją do pracy nad zachowaniami które mogą mieć wpływ na Twój sukces.

Jak Dojechać? (GPNT, budynek C, poziom -1, sala FGH)


WSTĘP WOLNY!!
(rejestracja wymagana ze względu na ograniczoną liczbę dostępnych miejsc)

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się na spotkaniu oddaj bilet innej osobie zainteresowanej lub daj nam znać na fanpage'u, zwolnimy Twoje miejsce.
Bądź ekologiczny - nie drukuj biletu. Listę zarejestrowanych osób będziemy mieć ze sobą.

Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia Testowanie wydarzenia Gdańsk