Dźwięki w Nowiu Księżyca

24 stycznia 2020, 19:00 (piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Osoby dorosłe Normalny

Osoby dorosłe

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
Osoby niedorosłe Ulgowy

Osoby niedorosłe

już niedostępne 25,00 zł -

Muzyka instrumentów terapeutycznych wprawia w stan głębokiego odprężenia. Usłyszysz chińskie gongi, misy śpiewające z Nepalu, dzwonki wietrzne zefiry, sansula, tinksza, bębny, grzechotki. Cała muzyka, oddziałuje na człowieka na wielu poziomach.

Efekty kąpieli w dźwiękach to:
- rozluźnienie;
- poprawa nastroju;
- oczyszczenie umysłu;
- zmobilizowanie ciała do detoksykacji;
- powolna zmiana nawyków na zdrowsze (przy regularnym udziale);
- rozwój osobisty..

Jak to się dzieje?
Wibracja rezonuje z drganiami komórek ciała, można powiedzieć, że jest to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki gongów i mis śpiewających wzmacniają ją lub przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek.
Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizm. Warto wypić więcej czystej wody przed i po koncercie, może być zimna lub ciepła. Harmonizuje się układ nerwowy. Jest to mocno odczuwalne. Uspokajają się myśli, zyskujemy łatwość wejścia w stan wewnętrzny. Poprawia się jakość snu i słuch Oczyszczają
się emocje. Wspierane jest uwolnienie blokad ciał energetycznych. Możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna - wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki.

Moje koncerty są inspirowane prapoczątkiem kultury, kiedy nie było granicy między teatrem, ceremonią, religią a życiem. Mity ludów oraz kosmogoniczne przekazy starożytnych cywilizacji, a także współczesna nauka zbiegają się w idei, że wspólnym podłożem wszystkiego jest wibracja. Dźwięk jest jej doskonale odczuwalną i zachwycającą alegorią, o fascynujących właściwościach.

Siostra Ptaków (Rima Sadurska) ur. 1984 r w Lublinie. Artystka trójmiejskiego Teatru Korkoro. Twórczyni projektu Teatr Dźwięku. Pochodząca z mieszanej polsko-syryjskiej rodziny, obdarzona wielką wrażliwością, doświadczyła, z bliska i z daleka, wielobarwnego człowieczeństwa. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, praktyki medytacyjne i rytualne. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

Gdzie:
Gdańsk ul. Długa 50/51
Teatr w Oknie

Kiedy:
Nów Księżyca
piątek 24 stycznia godz 19:00 - 20:30

Wstęp:
25 - 35 zł

Bilety do nabycia na evenea.pl oraz na miejscu przed wydarzeniem.

Organizator: Teatr Korkoro

https://www.facebook.com/teatrkorkoro/

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Gdańsk