To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BEZPŁATNY BILET
już niedostępne -

Zapraszamy NGO i przedstawicieli grup nieformalnych na bezpłatne szkolenia w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem BORIS pn: Jak skutecznie promować działania  NGO w sieciach społecznościowych?

Szkolenia wspierające działalność organizacji pozarządowych i grup nieformalnych - to idea, w realizację której jako Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum" włączamy się już od kilku lat. W tym roku, już po raz kolejny organizujemy szkolenie przy współpracy ze Stowarzyszeniem BORIS.

Szkolenie na które zapraszamy Państwa w dniu 17 października 2020 r., to okazja do wymiany kompetencji oraz wspólnego uczenia się. Specjalistka - Stanisława Retmaniak Animatorka OWES ze Stowarzyszenia BORIS, podzieli się swoimi zawodowymi doświadczeniami w zakresie promowania działań NGO. Dla działaczy NGO i grup nieformalnych, będzie to okazja do rozwoju i doskonalenia w zakresie skutecznego promowania się w sieciach społecznościowych.

CO W PROGRAMIE?

  • po co organizacjom promocja?
  • jakie media społecznościowe są najefektywniejsze w promocji i zdobywaniu darczyńców?
  • co promować, co pokazywać?
  • jakiego sprzętu nam potrzeba do promocji?
CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W SZKOLENIU?
  • Dowiesz się jak zaplanować efektywne działania online swojej organizacji?
  • Zastanowisz się jakie kanały marketingu online będą najlepsze dla swojej organizacji i dlaczego akurat te?
  • Zdobędziesz większą pewność siebie w testowaniu nowych rozwiązań dla swojej organizacji,
  • i wiele innych ciekawych informacji :)

UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego (https://app.evenea.pl/event/502423-11/). Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc, pozostali zainteresowani wpisani zostaną na listę rezerwową.
Z udziału w szkoleniu można zrezygnować do 2 dni przed jego terminem. W przypadku późniejszego odwołania udziału uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa. Osoby, które wycofają się z udziału w szkoleniu bez poinformowania organizatorów mogą zostać w konsekwencji skreślone z listy uczestników kolejnych szkoleń realizowanych przez Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum"

Prosimy o szanowanie naszego wspólnego czasu i zaangażowania :)

Dodatkowe pytania można kierować na adres e-mail: [email protected]Zobacz również:

szkolenia Kompetencje miękkie NGO Narzędzia marketingowe Szkolenie menedżerskie wydarzenia Radzymin