"NGO JAKO LIDER SPOŁECZNY. Sztuka wystąpień publicznych i budowania relacji"

22 Sierpnia 2020, 10:00-13:00 (Sobota)

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, Radzymin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, kluby sportowe, osp do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn: "NGO JAKO LIDER SPOŁECZNY. Sztuka wystąpień publicznych i budowania relacji"
Szkolenie odbędzie się 22 sierpnia 2020 r. (sobota) w godzinach od 10.00 do 13.00
Miejsce: Radzymin ul. Konstytucji 3-go Maja 15 (Sala Koncertowa w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin)


Szkolenie poprowadzi Pan Piotr Charyło
Piotr, od ponad 15 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z politykami, samorządowcami i organizacjami pozarządowymi. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych, przemawiania, autoprezentacji i wizerunku. Dzięki doświadczeniu w pracy rozwojowej wie jakie procesy zachodzą w głowach uczestników szkolenia gdy pojawia się konieczność wystąpienia publicznego, szczególnie nagrywanego kamerą. Najczęściej wtedy pojawia się lęk, wynikający z obawy przed oceną, kompromitacją i krytyką. Z takim oporem ciężko pozyskać środki od darczyńców na działalność NGO.


Podczas szkolenia, nauczycie się, jak pokonać lęk przed wystąpieniami i jak rozwijać kompetencje lidera.
Szkolenie jest jednym z elementów skutecznego fundraisingu.W czasie szkolenia zapewniamy: kawę, herbatę, wodę i ciasteczka.


Projekt finansowany z budżetu Powiatu Wołomińskiego w ramach otwartego konkurs ofert na realizację w roku 2020 zadania publicznego w zakresie Administracja pn.: Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Radzymin