Wielka Podróż Bohatera® - Fundacja OPUS

14 Października 2020, 16:00-20:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu na warsztaty Wielka Podróż Bohatera - Fundacja OPUS
już niedostępne 49,00 zł -

Wielka Podróż Bohatera®

to ogólnopolski festiwal niesamowitej gry rozwojowej Podróż Bohatera®. Kilkanaście wydarzeń rozwojowych w całej Polsce i niepowtarzalna okazja do przeżycia własnej podróży do celu!

To spotkanie przygotowaliśmy szczególnie z myślą o:

  • Specjalistach branży HR;
  • Coachach;
  • Trenerach;
  • Doradcach zawodowych;
  • psychologach;
  • pedagogach i nauczycielach oraz innych specjalistach pracujących w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego młodzieży i osób dorosłych.

Ale Wielka Podróż Bohatera® to święto nie tylko dla profesjonalistów poszukujących skutecznego i kompleksowego narzędzia do swojej pracy.

To także niepowtarzalna okazja dla osób niezwiązanych z coachingiem, które chcą doświadczyć tego ciekawego procesu rozwoju na "własnej skórze", lepiej zaplanować czekającą ich zmianę, sprawdzić własne zasoby i zdefiniować przeszkody na drodze do ważnego dla siebie celu!

Co czeka Cię podczas tego wydarzenia?

  • Przeżyjesz cudowną podróż rozwoju

Poznasz i zobaczysz jak wygląda narzędzie, które "skradło serca" wielu graczom 😊 i cieszy się dużą popularność wśród trenerów i coachów.

Weźmiesz udział w wyjątkowym warsztacie pokazowym i przejdziesz własną, odkrywczą podróż w którą wyruszysz z własnym celem. Będziesz mieć okazję wykonać test na dominujące archetypy oraz sprawdzić co jest Twoim tzw. "cieniem".

  • Zainspirujesz się i zdobędziesz nową wiedzę

Jako jeden z certyfikowanych trenerów odpowiem na Twoje pytania dotyczące używania tego narzędzia, w codziennej pracy z innymi. Opowiem Tobie jak można ją wykorzystać w pracy w coachingu indywidualnym, grupowym i zespołowym. Jak pracować ze przedsiębiorcami, menadżerami, specjalistami, studentami dosłownie z każdym, kto chce się świadomie i konkretnie rozwijać.

Dowiesz się jakie są sposoby pracy z tym narzędziem i przekonasz się jak wiele różnych procesów rozwojowych, można przeprowadzić tylko za pomocą tej gry!

  • A poza tym…mamy dla Ciebie coś jeszcze! 😊

Tylko podczas festiwalu, każdy uczestnik wydarzania, otrzyma rabat 10% na zakup gry Podróż Bohatera®

Gdzie i kiedy możesz dołączyć do Wielkiej Podróży Bohatera®?

Wydarzenie odbędzie się w dwóch turach w dniu 14 października 2020 r. o 11:00 oraz o 16:00 na sali szkoleniowej w Centrum OPUS w Łodzi, ulica Gabriela Narutowicza 8/10.

Wydarzenie poprowadzi certyfikowany trener gry Podróż Bohatera®:

Wojciech Grzybowski

Kontakt: Tel: 502 304 567, Email: wojciech.grzybowski@alegra.pl

https://www.facebook.com/wojciech.grzybowski1 , https://www.linkedin.com/in/wojciech-grzybowski-64...

Cena biletu: 49zł (cena obejmuje również warsztat)

W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność dokonanych wpłat.

Jeśli dokonasz wpłaty a Twoja obecność nie będzie możliwa w tym dniu - proszę, poinformuj nas o tym. Dzięki temu ktoś inny będzie miał szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. Jeśli odwołasz swój udział do 7 dni przed datą wydarzenia, zwrócimy Ci wpłatę. Jeśli jednak odwołasz swój udział, w terminie poniżej 7 dni, wpłacona kwota nie będzie zwracana.

Wydawcą gry Podróż Bohatera® jest firma Heros Navigares Katarzyna Karska

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź