To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet przedsprzedażowy
już niedostępne 79,00 zł -
  Bilet normalny
już niedostępne 99,00 zł -

16 maja o godzinie 16:00 zapraszamy do Zwolenia na kolejne ciekawe wydarzenie z cyklu Kobieta Aktywna. To już trzecie warsztaty, które realizuje Fundacja Follow Me wraz ze swoimi partnerami.

Tym razem tematem przewodnim warsztatów będzie wykład "Kobieta może więcej, czyli jak połączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym", który wygłosi dla Państwa Dorota Wellman. Po wykładzie przewidziana jest sesja Q&A z Dorotą Welman.

Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, znajdzie coś dla siebie. Podczas wydarzenia nie zabraknie wielu atrakcji, takich jak kawa, herbata, konkursy z nagrodami. W konkursach będzie można wygrać vouchery na zabiegi do studia urody Lobo Active.

Wydarzenie jest biletowane. Dla pierwszych 30 kupujących, którzy zdecydują się na zakup biletu już teraz, bilety na wydarzenie są dostępne w promocyjnej cenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie jest biletowane. Dla pierwszych kupujących, którzy zdecydują się na zakup biletu już teraz bilety na wydarzenie do nabycia w promocyjnej cenie. Liczba miejsc jest ograniczona.


Kobieta - Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN program Miasto kobiet. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Zwoleń