5. urodziny Linkhouse - (SEO Barcamp #2)

18 Października 2019, 18:00 (Piątek) - 19 Października 2019, 04:00 (Sobota)

Królestwo, Katowice Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet zwykły (wybierz, jeśli będziesz od 18 na części konferencyjnej)
już niedostępne 30,00 zł -
  Bilet zwykły (wybierz, jeśli wpadasz dopiero na tort po 20:30 :) )
już niedostępne 30,00 zł -

Festiwal SEO w 2015 roku zagościł w Oku Miasta w samym sercu Katowic. Artur Strzelecki po raz kolejny zebrał w stolicy Śląska dużą część polskiej społeczności SEO, a Linkhouse miał przyjemność być jednym ze sponsorów. Firma miała wtedy 6 miesięcy, 0 pracowników, a samo wydarzenie było pierwszą okazją do spotkania z klientami i resztą branży.
18 października 2019, po nieco ponad 4 latach wrócimy w to samo miejsce. Ponownie z myślą o spotkaniu na żywo klientów, partnerów, kontrahentów, ale tym razem z okazji urodzin - 5. urodzin Linkhouse! :)

Lokalizacja: Klub Królestwo - Rondo gen. J. Ziętka 1, Katowice (dawne Oko Miasta).

Termin: 18 października 2019 (piątek - a jakże!)

Godzina: Część konferencyjna od 18:00. Tort, open bar itd. od 20:30. Lokal będziemy mieć na wyłączność, dostępny potencjalnie do 4:00 - nie ma więc pośpiechu i jeśli nastawiacie się tylko na walory networkingowe, warto pojawić się po 20 :)

Dla kogo: Jeśli chociaż troszkę dobrze nam życzysz, to czuj się zaproszony ;)

Wstęp: Bilety - 30 PLN brutto


Hola, hola. Zapraszacie na urodziny i sprzedajecie bilety? Tak. Ogarnięcie frekwencji na darmowym wydarzeniu to koszmar, dlatego zdecydowaliśmy się na bilety w symbolicznej cenie. Cały dochód z nich (czyli cena minus podatki) zostanie przekazany dobrze już znanej wielu z Was Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Oprócz szczytnego celu postaramy się zapewnić gościom atrakcje i lineup prelegentów pokrywający koszta biletów z nawiązką ;)


Właśnie - lineup. Wiedzą SEO podzielą się z nami:

  • Grzegorz Strzelec
  • Szymon Słowik
  • Robert Niechciał
  • Damian Sałkowski


Larry Page niestety nie miał wolnego terminu, ale robiliśmy co mogliśmy. A tak serio - żadnej ze wspomnianych wyżej postaci przedstawiać nie trzeba, choć i tak zrobimy to niebawem na stronie seobarcamp.pl wraz z tematami o których opowiedzą. Znajdziecie tam także wkrótce więcej informacji organizacyjnych i szczegółów na temat wydarzenia.Zobacz również:

imprezy SEO wydarzenia Katowice