To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet jest bezpłatny. Bezpłatny bilet

Bilet jest bezpłatny.

już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie demonstrujące nowy klub T. LEADER w Białymstoku. Zapraszamy wszystkie ambitne osoby, które mają świadomość potrzeby samorozwoju pod kątem wystąpień publicznych oraz przewodzenia innym.  Nowy klub T. LEADER to przede wszystkim miejsce praktyki, gdzie merytoryczną wiedzę z naszych ścieżek edukacyjnych przekuwamy w wachlarz potrzebnych każdemu liderowi umiejętności.

Pomożemy Ci w podniesieniu skuteczności i precyzji Twojego przekazu poprzez odpowiednie struktury i treści wypowiedzi dopasowane do Twojego odbiorcy. Tu wyeliminujesz jęki namysłu i pauzy w Twojej mowie, które sprawiają jednoznaczne wrażenie jakby dana osoba sama wątpiła w to co mówi. Z nami nauczysz się  pozytywnie i asertywnie witać zaskakujące Cie życiowe sytuacje poprzez umiejętność improwizacji. A nic tak nie pomaga w szybkiej ocenie sytuacji i tego co należy powiedzieć lub zrobić jak opanowanie sztuki radzenia sobie ze stresem i w tym także możesz na nas liczyć. Tylko dzięki umiejętnemu radzeniu sobie ze stresem możesz rzeczywiście budzić w ludziach zaufanie tak w rodzinie jak i w pracy zawodowej, relacjach handlowych. Pamiętaj, że człowiek najpierw "kupuje " Ciebie a dopiero później Twój pomysł, radę, Twoją idee lub inny Twój produkt. Klub T. LEADER pozwoli Ci na zbudowanie Twojego silnego wizerunku, kiedy będziesz stał na forum, ale również i przede wszystkim przed samym sobą. Z nami zbudujesz silnego siebie, ale nie tylko.

Klub T. LEADER to również miejsce, gdzie uczymy się budować zespoły w oparciu o różne rodzaje przywództwa. Rodzaj ludzi  jakim masz przewodzić oraz cele jakie macie wspólnie realizować wymagają odpowiedniej strategi przewodzenia. Czy o tym wiedziałeś? A tam, gdzie jest więcej niż jedna osoba jest również ryzyko graniczące z pewnością, wystąpienia konfliktów, które są nieodłącznym elementem rzeczywistości każdego lidera. Opanowanie sztuki rozwiązywania konfliktów - zarządzania konfliktem - jest również wpisane w nasz program edukacyjny dla lidera. Sprawnie funkcjonujący zespół jest celem, ale i ogromnym pożytkiem dla lidera, który potrafi delegować zadaniami, tego również się tu uczymy a stąd już krótka droga do wysokiej wydajności i komfortu wykonywanej pracy. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kluczową dla rozwoju lidera kwestie odpowiedzialności, dzięki możliwość praktyki, to tutaj możesz popełniać strategiczne błędy, które nic tak na prawdę Cię nie kosztują, ale wskazują płaszczyzny na których powinniśmy się rozwijać jako odpowiedzialni za siebie i innych- liderzy. Więcej informacji o programach edukacyjnych T. LEADER.

Tu możemy podejmować nowe inicjatywy, sprawdzić i poszerzyć swoje możliwości, bo w T. LEADER ryzykujesz tylko tym, że zdobędziesz nową umiejętność!  Zapraszamy!

Przyjdź! Poznaj nowych ludzi, nowy klub T. LEADER w Białymstoku!

REJESTRACJA  UCZESTNIKÓW  TYLKO ZA POŚREDNICTWEM - evenea 

W razie pytań: 728 554 812

Spotkanie odbędzie 24 Października, ul. Sienkiewicza 110 ( róg ul. Ryskiej i ul. Sienkiewicza )

Rejestracja uczestników spotkania od godz. 18:00.

Godz. 18:30 - 21:00

Duży parking przy sklepie Biedronka.
Zobacz również:

konferencje wydarzenia Białystok