Cyber Academy IV

15 października 2019, 08:00 (wtorek) - 16 października 2019, 17:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Cyber Academy IV
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

W dniach 15-16 października 2019 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się czwarta edycja konferencji Cyber Academy.


Cyber Academy to wydarzenie odbywające się dwa razy do roku, skupiające ludzi ze świata biznesu, nauki, administracji oraz studentów zainteresowanych tematyką nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.

Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej cybernetyki i kreują technologiczne trendy.

Już po raz czwarty na wydarzeniu pojawią się najlepsi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują najnowsze trendy w tych dziedzinach.


Pierwszego dnia konferencji dostępne będą 2. sceny w całości poświęcone cyberbezpieczeństwu.

Scena I - Biznes - dedykowana osobom nietechnicznym. Poruszone zostaną między innymi tematy związane z bezpieczeństwem rozwiązań IoT, omówione zostaną zagrożenia wynikające z fake newsów jakie związane są z nadchodzącymi wyborami, a w ramach debaty o płatnościach bezgotówkowych, przedstawiciele banków i organizacji płatniczych będą dyskutowali o bezpieczeństwie i wyzwaniach związanych     z dyrektywą PSDII.

Scena II - Techniczna - dedykowana specjalistom IT oraz osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tej dziedzidzie w całości poświęcona aspektom praktycznym.

Dzień drugi to wystąpienia na scenie głównej poświęcone sztucznej inteligencji: Od praktycznych zastosowań do wyzwań technologicznych i społecznych w niedalekiej przyszłości. Podczas konferencji pokażemy nie tylko przykładowe dzisiejsze zastosowania wykorzystania sztucznej inteligencji ale również kierunki jej rozwoju w Polsce i na świecie. Wraz ze zmianami technologicznymi oraz wsparciem jakie otrzyma człowiek zmienią się nie tylko modele biznesowe jak i sam sposób prowadzenia biznesu i wielu jego funkcji. Pokażemy kierunki zmian stylu życia nie tylko ludzi jako jednostek ale również całych społeczeństw. Zrozumienie tych zmian, ich antycypowanie czy współtworzenie będzie stanowić istotną przewagę konkurencyjną dla każdego menedżera w dowolnym przez niego prowadzonym biznesie. 


Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.cyberacademy.com.pl

Poznaj nas bliżej na Facebooku i dołącz do wyjątkowej społeczności CA już dzisiaj!Regulamin konferencji

Zobacz również:

konferencje Cyberbezpieczeństwo IT Sztuczna inteligencja wydarzenia Warszawa