Wykład nt. "Dorośli pochodzący z rodzin alkoholowych".

2 Czerwca 2020, 14:00-15:00 (wtorek)

platforma ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się na platformie Zoom. Spotkanie będzie wolną dyskusją na temat związany z funkcjonowaniem ludzi, którzy w dzieciństwie doświadczali uzależnienia jednego lub obojga rodziców. Wspólnie zastanowimy się czy używanie określenia "DDA" jest odpowiednie i czy umożliwia czy może utrudnia uzyskanie pomocy w chwili kiedy jest ona potrzebna. 

Termin: 02.06.2020, w godzinach 14:00-15:00 

Ilość uczestników: 12 osób + prowadzący

Wymagania: komputer z dostępem do Internetu oraz kamerą i mikrofonem. 

Spotkanie poprowadzi mgr Anna Landowska- psycholog, specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie szkoły. Przez kilka lat pracowała w ośrodku leczenia uzależnień w Wandzinie. Obecnie jest pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, członek zespołu do sprawa Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Pracuje indywidualnie i grupowo z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz tzw. DDA. W ostatnim czasie zaangażowana w tematykę tak zwanego podwójnego problemu (uzależnienie + dodatkowa diagnoza psychiatryczna).

W dniu wydarzenia na adres e-mail wskazany w formularzu zapisów zostanie wysłany link z zaproszeniem do uczestnictwa w spotkaniu. Z przyczyn technicznych prosimy o logowanie się do wydarzenie nie szybciej niż 5 minut przed jego rozpoczęciem. 

Zobacz również:

inne