7. Urodziny Linkhouse - 15 października w Katowicach

15 Października 2021, 19:00 (Piątek)

Katowice Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 30,00 zł -

To już 7 lat! Dokładnie 15 października minie 7 lat od kiedy pierwszy klient złożył zamówienie w Linkhouse. Tego dnia, zapraszamy serdecznie do Katowic, do City Pub (znanego części z Was z SEO Barcampu, czy - dosyć kameralnych - 6. urodzin Linkhouse).

City Pub to duży, kilkupoziomowy lokal, który wynajmujemy na wyłączność. Będzie gdzie porozmawiać, potańczyć, a nawet zagrać w bilarda czy darty. Jeśli prawo pozwoli to spodziewamy się ponad 200 gości

Na miejscu znajdziecie dobrze wyposażoną kuchnię (zobacz menu), a my zapewnimy duży open bar. Rozegrana zostanie kolejna edycja firmowego turnieju w FIFĘ (zgłoszenia 2-osobowych zespołów firmowych można przesyłać na [email protected]), w którym mistrzowskiego tytułu będzie bronić reprezentacja Harbingers. O ruch na parkiecie zadba DJ, więc nie krępujcie się zabrać także swoich drugich połówek.

Lokalizacja: City Pub, 3 Maja 23, Katowice (citypub.pl). 

Termin: 15 października 2021

Godzina: Startujemy o godzinie 19:00

Dla kogo: Dla każdego kto nam dobrze życzy :) 

Cena: 30 PLN brutto (cały przychód z biletów przekażemy na cele charytatywne. Płatne bilety pozwalają nam zarządzić frekwencją :) ) W dniu imprezy nie będzie możliwości zakupienia biletu, ani wstępu spoza listy.


Zobacz również:

imprezy wydarzenia Katowice