To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Link do wydarzenia od 14.00 do 16.00:

https://coachwise.clickmeeting.com/43-forum-coachwise-30-maja-2023-godz-14-00-16-00?_gl=1*1unk0rc*_ga*Nzg2MDk2NDIwLjE2ODQzMjc5MTU.*_ga_K7H94QHX99*MTY4NTM4MDg4Mi4xMS4xLjE2ODUzODE5OTguNDYuMC4w&_ga=2.103350784.1043379724.1685283779-786096420.1684327915
43. Nadzwyczajne Forum Praktyków || dostęp ONLINE od 14.00 do 16.00

Link do wydarzenia od 14.00 do 16.00:

https://coachwise.clickmeeting.com/43-forum-coachwise-30-maja-2023-godz-14-00-16-00?_gl=1*1unk0rc*_ga*Nzg2MDk2NDIwLjE2ODQzMjc5MTU.*_ga_K7H94QHX99*MTY4NTM4MDg4Mi4xMS4xLjE2ODUzODE5OTguNDYuMC4w&_ga=2.103350784.1043379724.1685283779-786096420.1684327915

już niedostępne -


Zapraszamy na 43. Nadzwyczajne Forum Praktyków CoachWise. Reskilling, Upskilling i Chat GPT, czyli teraźniejszość HR.

📍 Bądź z nami 30 maja!

Zmiana to słowo klucz. Dotyczy to zarówno szybkiego rozwoju technologii, pojawienia się sztucznej inteligencji na wyciągniecie ręki, jak i zmiany sposobu oraz systemu pracy ludzi na całym świecie. Dziś w tym szybkim tempie zmian, zarówno firmy, jak i pracownicy potrzebują nowych umiejętności i elastyczności, na co odpowiedzią jest upskilling i reskilling.

Podczas forum eksperci i ekspertki: prof. Joanna Żukowska (SGH), Paweł Radzikowski (Volkswagen Financial Services Poland), Dorota Pokora (mBank), Ewa Krupa (Orange), Maja Chabińska-Rossakowska (ING), Marek Cieśla (Luna), Marta Remiszewska-Chudy (McCormick) podzielą się doświadczeniami, zaprezentują konkretne i sprawdzone metody, narzędzia oraz wdrożenia reskillingu i upskillingu, jakie zrealizowali, bądź badali w swojej karierze zawodowej.


📍Poznaj!

kluczowe kompetencje w dobie kurczących się budżetów szkoleniowych,
➡ mocne uderzenie ze strony technologii - sztuczna inteligencja w Twoim zespole,
➡ konkretne wdrożenia reskillingu i upskillingu.


PROGRAM FORUM:


14.00 : 14.10 Wprowadzenie do reskillingu i upskillingu.

Prowadzące forum: Jagoda Inglik (CoachWise), Joanna Małachowska (CoachWise)

14.10 : 14.30 Podejmij grę w przyszłości dzięki 100+ podpowiedziom ChatGPT do wykorzystania w HR | Marek Cieśla (Luna)

🔹Najlepsze przykłady jak ChatGPT ukształtuje branżę HR w 2023.
🔹Przykładowe prompty do wykorzystania przez HR.
🔹Czy ChatGPT jest zagrożeniem dla HR.

14.30 : 15.20 Wdrożenia programów rozwojowych | panel ekspercki: 

Maja Chabińska-Rossakowska 

Dorota Pokora (mBank)

Paweł Radzikowski (Volkswagen Financial Services Poland

Marta Remiszewska-Chudy (McCormick) 

prof. Joanna Żukowska (SGH)

Moderatorzy: Joanna Małachowska (CoachWise), Paweł Sopkowski (CoachWise)

15.20 : 15.50 Reskilling pracowników - szansa czy już konieczność w walce o talenty? | Ewa Krupa (Orange)

🔹Czym jest wielki reset umiejętności i jak diagnozować największe wyzwania.
🔹Strategia długofalowa czy krótkookresowy plan, czyli jak i z kim stworzyć i wdrożyć najlepsze rozwiązania do Twojej organizacji?
🔹Nowy alfabet kompetencji cyfrowych, w tym kompetencje twarde i miękkie.
🔹Czy da się zapewnić trwałość zmiany, czyli o organizacji (samo)uczącej się.

15.50 : 16.00 Podsumowanie forum oraz rozwiązanie konkursu.Ekspertki i eksperci:

Maja Chabińska-Rossakowska doświadczona liderka HR w obszarach bankowości, logistyki, supply chain i retail. Posiada 29 lat doświadczenia biznesowego, w tym 21 lat na stanowiskach menadżerskich. Budowała zespół HR BP (TESCO, DHL, ING), zmieniała kulturę organizacyjną w DHL, transformowała rolę lidera (TESCO, DHL), transformowała rolę HR (ING, DHL). Wyszkoliła co najmniej 20 HR BP oraz około 30 pracowników pełniących teraz role menadżerskie, w tym role szefa HR.Marek Cieśla - Seryjny przedsiębiorca z dwoma exitami. Posiada bogate doświadczenie zawodowe z zakresu komunikacji z klientami oraz interesariuszami, zarządzania zespołem czy marketingiem i sprzedażą. Od kwietnia 2019 r. jest dyrektorem rozwoju w spółce Luna, która jest platformą pozwalającą analitykom na przetwarzanie danych oraz ich wizualizację. Projekt Luna wygrał konkurs Singularity University Global Impact Challenge 2018, który został wybrany spośród 20 firm z całego świata. Marek Cieśla jest również założycielem spółki Woolet CO., która powstała w styczniu 2015 r. Pozyskał na Kickstarterze 330 tys. USD. Obejmował również funkcje sprzedawcy strategicznego w stowarzyszeniu Strategic Seller. Ukończył MBA na Oxford Brooks w 2009 r.


Ewa Krupa jako Dyrektorka Kultury i Rozwoju w Orange, od 2018 roku kieruje komunikacją wewnętrzną i odpowiada za rozwój kompetencji w firmie. Promotorka różnorodności w biznesie, korporacyjnych rebeliantów, pełna entuzjazmu i pomysłów liderka programu zmiany kultury organizacyjnej w Orange. Wierzy, że kluczem do sukcesu organizacji jest kreatywność i zaangażowanie pracowników oraz wykorzystanie potencjału nowych technologii, by wydobywać z nich to, co najlepsze dla ludzi.Dorota Pokora z rozwojem i szkoleniami związana od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywała w firmach takich jak Polkomtel SA, ITI Corporation, Raiffeisen Bank Polska SA. Obecnie od 7 lat pracuje w mBanku w roli doradczyni ds. rozwoju, ekspertki ds. programów HR. W trakcie swojej długoletniej przygody zawodowej z HR projektuje, rozwija i realizuje szeroko rozumiane programy, narzędzia, rozwiązania i podejścia, których celem jest zawsze rozwój. Wdraża duże programy rozwojowe, które wspierają strategię organizacji, ale najbardziej lubi wspierać ludzi w rozwoju. 


Paweł Radzikowski doświadczony Menedżer ds. Zasobów Ludzkich z udokumentowaną historią pracy w usługach finansowych i bankowości cyfrowej oraz branży motoryzacyjnej i mobilności. Specjalizuje się w zarządzaniu i przywództwie, rozwoju organizacji, pozyskiwaniu i rozwoju talentów, zasobach ludzkich i administracji / usługach wewnętrznych z podejściem zorientowanym na klienta i pracownika. Silny specjalista w zarządzaniu kapitałem ludzkim i lider z tytułem magistra zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego oraz Programu Zarządzania IESE Business School.
Marta Remiszewska-Chudy doświadczona liderka i ekspertka w obszarze zarządzania talentami. Doświadczenie i wiedzę zdobywała w takich organizacjach jak Danone, British American Tobacco, czy obecnie McCormick. Obecnie zarządza obszarem Talent Management na poziomie globalnym w McCormick (branża FMC, właściciel marki Kamis). Odpowiada za strategię talentową, projektuje i wdraża programy na wszystkie rynki organizacji, współpracuje z poziomem zarządu i globalnym zespołem HRBP. Jest trenerką, pasjonatką rozwoju talentów, coachingu i kwestionowania status quo. Łączy szeroką wiedzę z obszaru systemów talentowych, rozwoju pracowników i liderów z wiedzą biznesową oraz z pragmatycznym i opartym na liczbach podejściem do osiągania celów.prof. Joanna Żukowska Kierownik Zakładu Przedsiębiorczości i Otoczenia Biznesu, wicedyrektor w Instytucie Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera. Akredytowany coach ICF. Tutor. Kierownik Studiów Podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coacha.


Moderatorzy  i prowadzący forum:


Jagoda Inglik Coach ICF MCC. Od ponad 10 lat, pracując w roli coacha i mentora, wspiera w rozwoju zarówno ludzi biznesu (pracuje z członkami zarządów, wyższą kadrą zarządzającą i właścicielską, zespołami zarządzającymi), jak i ludzi sztuki, liderów zawodowych i społecznych. Rekomendowana jest do procesów dotyczących głębokiej transformacji. Prowadzi programy rozwojowe dla liderów i zespołów. Posiada duże doświadczenie we wdrażaniu Wewnętrznych Programów Mentoringowych. Jest członkiem zespołu merytorycznego programu HR Mentoring Grupowy CoachWise™, Programu Mentoringowego PMI Chapter Poland. Autorka książki "Higiena Myśli".

Joanna Małachowska menedżerka Zespołu ds. Klientów Korporacyjnych oraz trenerka w CoachWise. Z pracą dla HR i w HR jest związana od 1998 roku. Była rekruterką, trenerką i konsultantką w firmie szkoleniowej. Przez 8 lat pracowała w Dziale HR Grupy Aviva, zdobywając doświadczenie w koordynowaniu i dostarczaniu działań rozwojowych dla pracowników w powiązaniu z innymi procesami HR. W CoachWise S.A. odpowiada za relacje z klientami korporacyjnymi, ofertowanie i sprzedaż usług oraz prowadzenie wybranych projektów szkoleniowych i doradczych.

Paweł Sopkowski Prezes CoachWise S.A. Executive coach, mentor, twórca i lider CoachWise S.A. Współzałożyciel polskiego oddziału International Coach Federation (ICF) oraz Izby Coachingu.Współpracuje z kadrą kierowniczą wyższego szczebla. Wspiera w rozwoju przywództwa osobistego i zawodowego, budowaniu wizji, strategii, współpracy oraz wdrażaniu zmian i rozwiązywaniu konfliktów. Prowadzi indywidualne procesy rozwojowe oraz coachingi grupowe. Projektuje strategiczne programy rozwojowe dla Klientów, nadzoruje wdrożenia oraz tworzy programy szkoleniowe. Certyfikowany trener Center for Creative Leadership (CCL) oraz absolwent szkół i programów: Future Achievement International, USA; Coach Training Institute (CTI), USA; Conflict Coaching by Synergy, Kanada. Pracuje coachingowo w języku polskim i angielskim. Wielokrotny prelegent konferencji dla środowiska HR. Angażuje się w działalność społeczną m.in. wspiera młodych przedsiębiorców w ramach Ogólnopolskiego Programu Mentoringowego pod auspicjami księcia Karola "Youth Business Poland". Słowniczek wiedzy, który został opracowany we współpracy z Czatem GPT:

Upskilling to proces zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji w celu podniesienia swojej wartości na rynku pracy oraz lepszych szans na awans. Może to obejmować zarówno rozwijanie istniejących umiejętności, jak i zdobywanie zupełnie nowych, które są zgodne z obecnymi potrzebami rynku pracy. Upskilling może być realizowany za pośrednictwem różnych metod, takich jak kursy, szkolenia, studia podyplomowe czy praktyki zawodowe. Jest to ważny proces, zwłaszcza w obliczu szybko zmieniających się wymagań rynku pracy i postępującej automatyzacji wielu zawodów.

Reskilling to proces nauki nowych umiejętności lub zdobycia nowych kwalifikacji w celu zmiany kierunku kariery lub podjęcia nowej ścieżki zawodowej. Często wiąże się to z przekwalifikowaniem się z jednej branży do innej lub z zastosowaniem innych umiejętności w dotychczasowym miejscu pracy. Reskilling jest ważnym narzędziem zarządzania kariery, ponieważ pozwala pracownikom na dostosowanie się do zmieniających się trendów rynkowych i potrzeb biznesowych. Reskilling może być realizowany za pomocą różnych metod, takich jak kursy, szkolenia, programy szkoleń zawodowych, a nawet samokształcenie. Jest to istotny proces, który pozwala na rozwój kariery oraz dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku pracy.

Chat GPT to zaawansowany system czatu oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia użytkownikom interakcję z maszyną za pomocą naturalnego języka. Dzięki uczeniu maszynowemu i przetwarzaniu języka naturalnego, Chat GPT jest w stanie rozpoznawać i odpowiadać na różne zapytania i pytania, udzielając odpowiedzi zgodnych z kontekstem. Chat GPT może być wykorzystywany w różnych dziedzinach, takich jak obsługa klienta, edukacja, medycyna i wiele innych. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na automatyzację procesów oraz poprawę efektywności i jakości komunikacji między maszyną a człowiekiem.


Zapraszamy!!!

Zespół CoachWise

Zobacz również:

konferencje