To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Centrum Aktywności Społecznej zapraszają na spotkanie branżowe organizacji sportowych. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli sportowych organizacji pozarządowych, klubów sportowych, instytucji z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Wydarzenie odbędzie się 14 września 2023 r. (czwartek) o godz. 16:30 w Wodzisławiu Śląskim.

O czym będziemy rozmawiać:

Tematem spotkania będzie wolontariat sportowy. Przy pysznej kawie porozmawiamy o tym, jak angażować wolontariuszy w działania i wydarzenia sportowe, jak ich motywować, wymienimy się doświadczeniami, a także przedstawimy narzędzia ułatwiające rekrutację i zarządzanie wolontariuszami.

Gościem spotkania będzie Wiktoria Wistuba - koordynatorka wolontariatu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybniku, na co dzień współpracująca z kilkudziesięcioma wolontariuszami angażującymi się w wydarzenia sportowe MOSiR.

Adresaci spotkania:

Przedstawiciele sportowych organizacji pozarządowych, klubów sportowych, instytucji z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego realizujący działania, wydarzenia sportowe.

Miejsce i czas:

Data: 14.09.2023 r. (czwartek), godz. 16:30 -18:30

Miejsce: Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wincentego Styczyńskiego 2/4

Warunek uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja reprezentowanej organizacji w Systemie Obsługi Wolontariatu (jeśli jeszcze nie jesteście zarejestrowani). Rejestracji należy dokonać przed dniem spotkania, ewentualnie będzie możliwość jej dokonania bezpośrednio przed spotkaniem, prosimy, aby wtedy przyjść 15 min. wcześniej.
Link do rejestracji: https://sow.korpussolidarnosci.gov.pl/pl/register

Kontakt do organizatorów:
Anna Bulenda, e-mail: [email protected], tel. 32 7395512
Karina Powała, e-mail: [email protected], tel. 509271987

***
Spotkanie branżowe dla organizacji sportowych
data:
14 września 2023 r. (czwartek) | godz.: 16:30 - 18:30
miejsce: Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wincentego Styczyńskiego 2/4

Spotkanie jest finansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków "Korpus Solidarności - Programu Rozwoju i Wspierania Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030"

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wodzisław Śląski