To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na Spotkanie z Mistrzem - Prof. Andrzej Blikle. W dniu 19 listopada 2019 profesor wygłosi wykład pt."Turkusowe organizacje XXI w." Spotkanie odbędzie się o godz. 10.15 w budynku głównym UP, ul. Podchorążych 2,sala 424N.

Prof. Andrzej Blikle jest naukowcem w obszarze informatyki teoretycznej, a także ― zgodnie z rodzinną tradycją ― mistrzem cukierniczym.
Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową "Andrzej Blikle Doradca" w obszarze zarządzania jakością oraz samoorganizacji turkusowej. Od 1997 r. zaprasza na poświęcone tym tematom otwarte konwersatoria.
Jego książka "Doktryna jakości - rzecz o skutecznym zarządzaniu" zajęła w 2015 r. I miejsce w kategorii "Najlepszy poradnik ekonomiczny" w konkursie Economicus 2015 organizowanym przez "Dziennik Gazeta Prawna", a w 2016 r. otrzymała nagrodę Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie "za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 - 2015".
Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego i ponad 20 innych organizacji.Zobacz również:

inne wydarzenia 30-084 Kraków