prelegenci Krakowskiego Parku Technologicznego

18 Listopada 2019, 10:15 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -

Tomasz Wesołowski
Edward.ai, CEO & co-founder
(https://www.linkedin.com/in/tomaszwesolowski/)
Współtwórca inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Organizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji. W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający jednego z największych software house'ów. Aktywnie działa na rzecz rozwoju branży. Współtworzył społeczność profesjonalistów będąc w latach 2007-2009 Członkiem Zarządu spółki PROFEO powstałej z inicjatywy Grupy Pracuj. Jest pomysłodawcą cyklu barcampów technologicznych Techcamp, współtwórcą Klubu Dyrektorów Ecommerce skupiającego ponad 200 kluczowych osób z branży e-commerce w Polsce oraz twórcą Akademii Empathy, realizującej cykl branżowych wydarzeń edukacyjnych. Interesuje się zagadnieniami user experience oraz wpływem rozwoju sztucznej inteligencji na nasze codzienne życie.

Mateusz Cybula-kierownik Inkubatora Technologicznego
opowie o startupowym środowisku z omówieniem narzędzia Business Model Canvas.
Narzędzie Business Model Canvas wspiera budowanie modeli biznesowych, pozwala na planowanie projektów na rzecz np. organizacji pozarządowych, administracji publicznych, grup nieformalnych itd.
Mateusz Cybula - od kilku lat w szeroko rozumianej branży startupowej - współpracował z kilkoma instytucjami i startupami, głównie w Trójmieście. Od stycznia 2017 zmienił front i przeniósł się do Krakowa, gdzie zarządza inkubatorem dla startupów w Krakowskim Parku Technologicznym, jest wiceprezesem zarządu Fundacji Wspierającej #omgkrk oraz wspiera lokalny ecosystem startupowy #omgkrk organizując m.in. takie wydarzenia jak Startup Weekend Kraków, czy Pitching Fight Club.

Grzegorz Górzyński - Lean Marketing Consultant & Strategist w Project: People. Na co dzień jest przedsiębiorcą oraz tworzy i pomaga rozwijać klientom ich strategie marketingowe oraz biznesowe. Zdobywał doświadczenie w NGO, korporacji, startupie, MŚP, jak i agencji, dzięki czemu holistycznie patrzy na biznes. Współpracował z Facebook Inc. przy globalnym projekcie Developer Circles. Przeszkolił kilkaset osób z zakresu marketingu, social mediów czy walidacji pomysłów biznesowych. Stał na scenie m.in. Social Media Week Warsaw, BOSS Festiwal, PR Camp.Miłośnik podejścia Lean Startup, podróży i dobrego jedzenia.
Temat wystąpienia: "Bycie przedsiębiorczym jest ważniejsze od bycia przedsiębiorcą - czyli jak stawiać pierwsze kroki w biznesie"

Projekt "Start-UP. Pomysły na przedsiębiorczość" jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Zobacz również:

inne wydarzenia 30-084 Kraków