To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BiteIT Rzeszów 14.11.2019
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

BiteIT wraca do Rzeszowa❗ 14 listopada zapraszamy na prelekcję "What's new in JDKs 10+?", którą poprowadzi Wojciech Kloc - nasz Java Developer.

⬇⬇ Sprawdź szczegóły! ⬇⬇

Powiedzcie coś więcej o meetupie 🤓Już się robi! Wojtek opowie o nowościach wprowadzonych w Javie 10, 11, 12 oraz 13. Przedstawi też zmiany wprowadzone w garbage collectors, czy opowie o nowym podejściu do procesu wydawniczego.A teraz to, co developerzy lubią najbardziej - Wojtek zaprezentuje subiektywny przegląd kilku ciekawszych zmian w samym API biblioteki standardowej. 🤩Dodatkowo omówi aspekty związane z wydajnością platformy. Wspólnie przeanalizujecie nowe rozwiązania wprowadzane w kolejnych wersjach i wyciągniecie na światło dzienne rzeczy, o których być może nie mieliście nawet pojęcia.

Kim jest Wojtek ⁉
Jeżeli jesteś z Rzeszowa to pewnie się już poznaliście, ale poniżej dodajemy jego krótkie bio 😃
Wojciech Kloc - Java Developer z 15-letnim doświadczeniem. Ubrudził ręce w kilku językach programowania i wpuścił na produkcję niejednego buga. Entuzjasta czystego kodu, miłośnik wygodnego życia, majsterkowicz, ogrodnik i turysta motocyklowy. Lubi podejmować nowe wyzwania i z ciekawością obserwuje zmieniający się świat technologii. Wyznaje zasadę, że przede wszystkim liczy się jakość.

Brzmi fajnie, gdzie mam się pojawić? 👀

📅 Data: 14.11.2019 (czwartek)
⏰ Godzina: 17:30 - 19:00
📌 Miejsce:
Biuro JCommerce, Rzeszów
Aleja Armii Krajowej 80
💸 Wstęp: FREE, obowiązuje rejestracja

🎽 Dla uczestników przewidujemy konkurs, w którym można wygrać limitowaną edycję koszulek Javowych.
Poza tym będzie pizza i Wasze ulubione, zimne JBeer 🍺🍕

Do zobaczenia! 

Zobacz również:

szkolenia Java wydarzenia Rzeszów