To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na kolejny webinar SoDA powstały we współpracy z firmą Cushman & Wakefield. Wydarzenie będzie dotyczyło tego, jak w dobie pracy zdalnej stworzyć przestrzeń atrakcyjną dla pracownika. 

Temat: Przyszłość jest hybrydowa - jak stworzyć biuro, w którym chce się być?

✅ Prelegenci:

Magdalena Stańczuk - Senior Workplace Strategy Consultant. Magdalena jako konsultant ds. strategii środowiska pracy w Cushman & Wakefield pomaga klientom planować i, jak podkreśla, współ-tworzyć nowoczesne i elastyczne przestrzenie biurowe, które wpływają pozytywnie na zadowolenie i zaangażowanie pracowników, oraz na ich zdrowie i dobre samopoczucie. Jest ekspertem we wdrażaniu nowych koncepcji i modeli środowiska pracy - New Ways of Working - takich jak koncepcja Agile, Activity Based Working, czy Mobility Based Working.

Dariusz Madej - Senior Negotiator. Dariusz posiada ponad 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych. Specjalizuje się w transakcjach najmu oraz doradztwie strategicznym na rzecz najemców i wynajmujących. Odpowiada za cały proces pozyskiwania powierzchni biurowej począwszy od analizy potrzeb, negocjacji warunków, przygotowywanie analiz finansowych aż do podpisania umowy najmu. Wśród jego klientów znajdują się m.in.: Revolut, GainCapital, VirtusLab , CitiHandlowy, GlobalLogic, Oracle.

✅ Spotkanie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych.


Zobacz również:

inne