To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na webinar SoDA z ramienia Komitetów Prawa i Public Advocacy, podczas którego poruszymy temat zatrudniania w branży IT. Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom.

✅ Agenda:

  • Formy zatrudnienia w IT;
  • Różnice między B2B a umową o pracę - ryzyka związane z zastępowaniem umowy o pracę umową cywilnoprawną;
  • Prawa autorskie w IT i zarządzanie własnością intelektualną;
  • Zatrudnienie w IT a RODO - jak bezpiecznie przetwarzać i przekazywać dane osobowe współpracownikom?

✅ Prelegenci:

Agata Majewska - radca prawny w Kancelarii Ślązak, Zapiór i Partnerzy. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie ochrony danych osobowych, w szczególności w zatrudnieniu. Doradza przedsiębiorcom w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, a także niepracowniczych form zatrudnienia oraz w procesach stosowania regulacji z zakresu ochrony danych osobowych w stosunkach pracy. Wspiera spółki i członków organów przy zawieraniu umów związanych z zatrudnieniem, w szczególności kontraktów menedżerskich i umów o zarządzanie. Prowadzi liczne szkolenia i webinar'y z zakresu prawa pracy i ochrony danych osobowych.

Jarosław Góra - Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów działających w branżach kreatywnych, dla których prawo własności intelektualnej stanowi istotny element biznesu oraz w branży IT, gdzie prawo zderza się z nowymi technologiami. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posługuje się biegle językiem angielskim.

✅ Spotkanie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych.

Zobacz również:

inne